Aborcjonista nienawidzi czarnych dzieci

Ashutosh Ron Virmani, aborcjonista z Karoliny Północnej swego czasu tłumaczył, że „uwalnia” świat od „brzydkich, czarnych dzieci”. Twierdził, że w ten sposób troszczy się o portfele podatników. Jak się okazuje, od wielu lat finansowo wspiera Demokratów.

W Internecie opublikowane zostało nagranie przedstawiające Ashutosha Rona Virmaniego, lekarza prowadzącego „praktykę” aborcyjną. W materiale wideo w agresywnym tonie tłumaczył proliferom, że wykonując aborcję tak naprawdę służy podatnikom. W ten sposób „chroni” społeczeństwo przed kolejnymi zamachami terrorystycznymi takimi, jak w Kolorado, gdzie 24-latek zabił 12 osób. Virmani stwierdził, że chętnie zobaczyłby proliferów adoptujących jedno z tych „brzydkich, czarnych dzieci”. Proliferzy stwierdzili, że chętnie by takie zagrożone dziecko zaadoptowali, na co odpowiedzą aborcjonisty było zdanie, że byleby tylko „te dzieci” zostały zdjęte z kieszeni podatników.

Jak się okazało, Virmani jest zadeklarowanym i aktywnym zwolennikiem demokratów. W 2000 roku w prawyborach popierał senatora John Edwardsa, znanego z przyzwolenia dla aborcji, obrony związków homoseksualnych i walki z globalnym ociepleniem. W 2004 udzielił poparcie Johnowi Kerry’emu, pokonanemu w wyborach prezydenckich przez George’a Busha. Kerry znany był z lewicowego programu: chęci zwiększania interwencjonizmu, liberalizacji praktyk aborcyjnych i utrzymania preferencji dla przedstawicieli mniejszości etnicznych. Przez wiele lat Virmani wspierał finansowo kampanie wyborcze demokratów.

Jak zauważa Day Gardner, przewodniczący National Black Pro-Life Union, zarejestrowana rozmowa świadczy o tym, że szczególna odraza do czarnych dzieci jest w przypadku działalności Virmaniego ważnym motywem. – Czarna społeczność Ameryki powinna być oburzona, ponieważ Ashutosh Ron Virmani jest bezczelnym rasistą a jego wypowiedzi wspierają, z tego co już wiemy miliardowy przemysł aborcyjny, obierający sobie za cel czarne dzieci ponieważ są one postrzegane jako biedne, bezwartościowe a może i brzydkie – stwierdził Gardner. Nie przeszkodziło to Virmaniemu w oskarżaniu amerykańskich środowisk lekarskich o rasizm (lekarz pochodzi z Indii) w sytuacji, w której wszczęto przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.

Według przeprowadzonych badań, Planned Parenthood i inne, mniejsze organizacje aborcyjne obierają sobie za główny obszar działalności dzielnice zamieszkiwane przez mniejszości etniczne, zwłaszcza Latynosów i Afroamerykanów. Przeprowadzona w 2011 roku Life Dynamics survey ukazała, że blisko 83 procent ośrodków aborcyjnych zlokalizowanych jest na terenie „etnicznych” dzielnic i osiedli.

Źródło: lifenews.com

mat

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2012-08-09) | http://www.pch24.pl/aborcjonista-nienawidzi-czarnych-dzieci,4895,i.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content