Zbadają zmiany granicy polsko-niemieckiej

Aktualizacja: 2012-08-6 2:21 pm

Polska i Niemcy zbadają niebawem, jak dokładnie przebiega granica dzieląca oba kraje. Rozpoczęły się właśnie uzgodnienia, jak od strony techniecznej przeprowadzić tę operację. O sprawie pierwsza w Polsce poinformowała „Gazeta Polska Codziennie”.

Do cyklicznego kontrolowania granicy zobowiązuje Polskę i Niemcy umowa o oznakowaniu i utrzymaniu wspólnej granicy na odcinkach lądowych i wodach granicznych. Zajmuje się tym Stała Polsko-Niemiecka Komisja Graniczna. Podobne umowy mamy z innymi naszymi sąsiadami.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Autor: Olga Alehno, | Źródło: pap

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=59477 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]