Irański naczelny dowódca: Syjoniści chcą kontroli nad światem

Aktualizacja: 2012-07-28 6:38 pm

Perska agencja prasowa IRNA zacytowała wczoraj szefa sztabu generalnego Islamskiej Republiki Iranu, generała majora Hassana Firouzabadiego, który powiedział bardzo mocne słowa odnośnie dążeń państwa syjonistycznego i jego tajnej służby – Mossadu – do kształtowania polityki światowej. 

Jego zdaniem Izrael chce uzyskać pełną kontrolę nad światem, a dąży do tego m.in. przez intensywną infiltrację służb specjalnych swoich sojuszników, w tym amerykańskiej CIA i brytyjskiego MI6. Firouzabadi powiedział m.in.:

Dzisiaj wszystkie służby szpiegowskie i wywiadowcze wrogów Islamu działają razem, a dowody wskazują na to, że Mossad, jako agencja syjonistów, przejęła kontrolę nad CIA w Stanach Zjednoczonych oraz nad MI6 w Wielkiej Brytanii.

Perski generał stwierdził, że szyicka rewolucja zainicjowana w Iranie przez Ajatollaha Chomeiniego, przyniosła nie tylko światu islamskiemu, lecz całej ludzkości powiew duchowego przebudzenia, niekorzystnego dla globalizmu. Powiedział:

Irańska rewolucja zadała poważny cios światowemu systemowi kolonialnemu i sprawiła, że syjoniści zobaczyli przed swoimi oczami śmierć.

Firouzabadi ostrzegł siły „prowadzone przez syjonistów”, że bezpośredni atak na Iran skończy się ich bankructwem i końcem. Generał obwinił także Stany Zjednoczone za finansowanie i szkolenie terrorystów, którzy sieją niepokój w krajach takich, jak Syria i Pakistan. Wskazał również jednoznacznie, że zapędy żydowskich syjonistów sięgają daleko poza granice Palestyny.

Syjoniści planują przejąć wszystkie terytoria palestyńskie włącznie z Al-Quds [Jeruzalem], w tym samym czasie ustanawiając rząd i przejmując kontrolę nad światem.

Na koniec irański dowódca zaapelował do całej ludzkości o „mądre, sprytne i silne” podejście wobec „zjednoczonego i niebezpiecznego wroga, który cieszy się całym arsenałem pieniędzy, udogodnień i technologii świata.”

za: PressTV.ir

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=59233 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]