Nie zdał roku, bo nazwał homoseksualizm nienormalnym

Aktualizacja: 2012-07-28 6:37 pm

Uczeń 8 klasy z Nynäshamn w Szwecji, nie zdał do następnej klasy, bowiem nazwał zjawisko homoseksualizmu nienormalnym.

Szwedzki uczeń nie otrzymał zaliczenia z biologii. Gdy powiedział nauczycielowi, że homoseksualizm jest nienormalny, otrzymał ocenę niedostateczną z informacją, że celem szkoły jest nauczanie ludzi szacunku dla ludzi różnych orientacji seksualnych. Uczeń miał nie spełniać tych warunków, dlatego nie uzyskał promocji do następnej klasy.

Źródło: LifeSiteNews.com

MM

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=59231 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]