Iran oskarża Izrael o zamach w Burgas

Aktualizacja: 2012-07-26 7:10 pm

Mohammad Khazaee będący przedstawicielem Iranu w Organizacji Narodów Zjednoczonych, potępił zamach terrorystyczny w Burgas. Zasugerował on udział Izraelu w zabiciu izraelskich turystów.

Przedstawiciel Iranu przy ONZ powiedział podczas dzisiejszej debaty, że operację tego typu mógł zaplanować jedynie kraj, którego krótka historia jest pełna aktów terrorystycznych i zamachów. Dodał, iż jest w stanie podać wiele przykładów podobnych zamachów, dokonanych przez Izrael w których ucierpieli obywatele tego kraju. Iran jest ofiarą takich operacji Izraela i mam w pamięci zamachy na irańskich naukowców – powiedział Khazaee, przypominając o zamachach dokonywanych od 2010 roku. Irańczyk wyraził też zdziwienie, że parę minut po zamachu Izrael oskarżył jego kraj o dokonanie tego czynu.

Źródło: Al Dżazira

MM

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=59180 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]