“Allah jest wielki” – atak na Polkę biegnącą z płomieniem olimpijskim

Aktualizacja: 2012-07-26 6:55 pm

W piątek w miasteczku Gravesend niedaleko Londynu nastolatek zaatakował uczestniczkę sztafety z ogniem olimpijskim była to Polka – Anna Skóra. Pochodni nie udało mu się jednak przechwycić, został błyskawicznie obezwładniony.

17-latek stał przy jezdni między dwoma zaparkowanymi samochodami i gdy kobieta niosąca pochodnię znalazła się na jego wysokości, przystąpił do ataku. Choć do pokonania miał tylko około pięciu metrów, to ognia olimpijskiego nie udało mu się przechwycić. Podczas ataku nastolatek wykrzykiwał “Allah jest wielki”.

więcej na www.wp.pl

Za: EuroIslam.pl (26 lipca 2012) -- [Org. tytuł: « “Allah jest wielki” – atak na Polkę biegnÄ…cÄ… z płomieniem olimpijskim!»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=59170 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]