Aktualizacja strony została wstrzymana

Bułgarski zamach terrorystyczny izraelską operacją fałszywej flagi?

Poniżej prezentujemy reprodukcję fotokopii listu Irańczyków z lutego, ostrzegającego przed izraelskimi czarnymi operacjami lub operacjami fałszywej flagi.

Kiedy list się ukazał, Mossad, był zaangażowany na Dalekim Wschodzie w atakach na Izraelczyków, którymi później obarczały Iran nasze uległe media.

Z jakiegoś powodu Izraelczycy prawie zawsze natychmiast wiedzą, kilka minut po ataku, że winny jest Iran lub jego „pełnomocnicy”. Z tak genialnie jasnowidzącą robotą policyjną możnaby pomyśleć, że w rzeczywistości będą oni w stanie powstrzymać sprawców zamiast jedynie wiedzieć kim oni są natychmiast po popełnieniu przez nich zbrodni. Teraz w rocznicę rzekomych irańskich ataków, 2 dekady temu, w Argentynie, izraelscy turyści zostali zabici w Bułgarii. Cui bono? (Kto skorzystał?).

Proszę zauważyć, że ważne oświadczenie irańskie, zaprezentowane poniżej, musiała opublikować gazeta „The Wall Street Journal” w formie raczej listu do redaktora naczelnego, a nie informacji prasowej. Proszę także zauważyć, że dzisiaj terrorystyczne zbombardowanie syryjskich, najwyższych osób państwowych (możliwe, że z pomocą CIA) nie jest opisywane przez media amerykańskie jako zamach terrorystyczny.

„STRZEŹ  SIĘ  ŹYDOWSKIEJ  PUŁAPKI”

List do Redaktora naczelnego gazety „The Wall Street Journal”, 22.02.2012, str. A14

Źródło: http://www.revisionistreview.blogspot.com/

Data publikacji: 18.07.2012

autor: Michael Hoffman

Tłum. RX

Za: Stop Syjonizmowi (19 Lipiec 2012) | http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/19/bulgarski-zamach-terrorystyczny-izraelska-operacja-falszywej-flagi-4-2/

Skip to content