Republikanie zakazali demoralizacji w szkołach. Lewacy są wściekli

Aktualizacja: 2012-06-27 8:13 am

Republikanie w stanie Tennessee w USA uchwalili ustawę, zgodnie z którą zakazana zostanie demoralizacja seksualna w szkołach. Lewackie środowiska reagują agresją i absurdalnymi argumentami.

Politycy republikańscy w Tennessee postanowili ograniczyć obsceniczne treści prezentowane przez nauczycieli podczas wychowania seksualnego w szkołach.

Przyjęta przez Republikanów ustawa zakłada promocję abstynencji seksualnej. Oburza to lewackie środowiska. Ich zdaniem takie działania mogą doprowadzić do braku świadomości seksualnej wśród młodzieży, czego wynikiem z kolei może być przedwczesne rodzicielstwo. Lewacy straszą też… rozprzestrzenianiem się chorób wenerycznych.

Środowiska lewicowe reagują agresją, gdy zabrania się im głoszenia rozwiązłości i demoralizowania młodych ludzi. Argumenty jakie stosują są absurdalne i nijak mają się do rzeczywistości. Przykładem może być Wielka Brytania, gdzie szeroko zakrojona edukacja seksualna, połączona z promocją pornografii, miała być rzekomo lekarstwem na wczesne decyzję o współżyciu wśród młodych ludzi. Kroki te okazały się nieskuteczne a wiek dziewcząt i chłopców rozpoczynających współżycie obniżał się.

Przykład Wielkiej Brytanii cieszy zapewne lewackie środowiska, dla których wolny seks i promocja różnego rodzaju wynaturzeń to kolejny krok na drodze „postępu” ludzkości.

Źródło: news max.com

ged

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=58141 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]