Nie chciała robić zdjęć homoseksualistom – została skazana za „dyskryminację”

Aktualizacja: 2012-06-8 10:06 am

Sąd w stanie Nowy Meksyk wydał skandaliczny wyrok. Skazał fotograf Elaine Huguenin na karę grzywny i uznał winną dyskryminacji ze względu na orientację seksualną za to, że odmówiła zrobienia zdjęć parze zboczonych kobiet.

fot.lifesitenews

Elaine prowadzi studio fotograficzne. Pewnego dnia otrzymała maila od homoseksualistki Vanessy Wilnock. Poprosiła o zrobienie sesji zdjęciowej jej oraz partnerce. Zdjęcia miały być stylizowane na ślubne fotografie. Elaine odmówiła, ponieważ jest chrześcijanką i, jak stwierdziła, „nie robi zdjęć parom jednopłciowym”.

Kilka dni później podobne pytanie wystosowała do Elaine partnerka Vanessy Wilnock. Pisała anonimowo. Nie podała też, że zdjęcia mają dotyczyć homozwiązku. Elaine więc odniosła się pozytywnie do jej prośby.

Te dwa maile stały się podstawą do wniesienia oskarżenia przeciwko studio fotograficznemu Elaine. Miały one dowodzić rzekomej dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Sąd, mimo, że prawo w Nowym Meksyku nie uznaje jednopłciowych związków, przychylił się pozytywnie do wniosku pederastów i skazał Elaine za dyskryminację na 6 tys. dolarów grzywny.

Ten skandaliczny wyrok godzi w chrześcijański światopogląd i prawo naturalne. Mniejszość homoseksualna dąży do sterroryzowania większości, której bliższe są prawa naturalne i normalna, zdrowa rodzina. Ponadto jest oburzające, że sąd zmusza prywatnego przedsiębiorcę do świadczenia usług określonym osobom. Wszystko w imię równościowego obłędu, który propagują lewacy i pederaści.

Źródło: lifesitenews.com

ged

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=57440 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]