Urząd Miasta Łodzi bez flagi Unii Europejskiej!

Aktualizacja: 2012-05-2 2:45 pm

W ramach ogólnopolskiej akcji „2 mają ściągamy unijne flagi z urzędów” (https://www.facebook.com/events/103040069831324/) rozpoczętej przez Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”, nieznani sprawcy pozbawili flagi Unii Europejskiej łódzki Urząd Miasta, który znajduję się przy ul. Piotrkowskiej i jest siedzibą obecnie urzędującej prezydent miasta Hanny Zdanowskiej z Platformy Obywatelskiej. Jak widać na powyższym zdjęciu w Dzień Flagi Rzeczypospolitej jedyne obowiązujące barwy w Łodzi to biało-czerwone i regionalne!

AM

Za: http://narodowalodz.blogspot.com/

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=56198 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]