Aktualizacja strony została wstrzymana

America Online aktywnie promuje homoseksualizm

America Online (AOL), drugi największy portal internetowy i dostawca usług internetowych w Ameryce, aktywnie promuje homoseksualizm. Działalność AOL wychodzi szeroko poza rzeczywistość amerykańskich korporacji, gdzie od pewnego czasu wprowadzane są programy „różnorodności etnicznej” (Diversity) i „tolerancji”, a także programy socjalne zrównujące małżeństwa ze związkami jednopłciowymi. AOL w swoim programie postawił na aktywną promocję homoseksualizmu. Dla przykładu: jeśli założysz sobie konto na Instant Messanger, popularnym programie komunikacyjnym i zaczniesz szukać znajomych, jako pierwsza kategoria „znajomych” ukazuje się grupa „Gejów i Lezbijek sieci AOL”. Do promowanych przez AOL stron interentowych należy, m.in. link to NAMBLA, organizacji, która wyznaje, że pragnie znieść ograniczenia seksu homoseksualnego pomiędzy mężczyznami i chłopcami i promuje tego typu seks, a więc jest organizacją promującą zachowania nie tylko niemoralne, szkodliwe dla zdrowia fizycznego i psychicznego, tak jednostek jak i całego spoleczeństwa, ale jest wprost organizacją przestępczą propagującą seks z nieletnimi.

Na podobną ofensywę prohomoseksualną narażeni są również widzowie należących do Time Warner – właściciela AOL – kanałów telewizyjnych jak NBC, USA, CNBC, MSNBC, Bravo czy SCI FI.

AOL Inc. należy do koncernu medialnego Time Warner, Inc., globalnego koncernu medialnego posiadającego takie media jak: America Online, Time Inc., Time Warner Cable, Home Box Office (HBO), New Line Cinema, Turner Broadcasting System i Warner Bros.
Time Warner, Inc. zatrudnia na świecie około 85 tysięcy osób.

 

Skip to content