America Online aktywnie promuje homoseksualizm

Aktualizacja: 2006-01-25 12:00 am

America Online (AOL), drugi największy portal internetowy i dostawca usług internetowych w Ameryce, aktywnie promuje homoseksualizm. Działalność AOL wychodzi szeroko poza rzeczywistość amerykańskich korporacji, gdzie od pewnego czasu wprowadzane są programy “różnorodności etnicznej” (Diversity) i “tolerancji”, a także programy socjalne zrównujące małżeństwa ze związkami jednopłciowymi. AOL w swoim programie postawił na aktywną promocję homoseksualizmu. Dla przykładu: jeśli założysz sobie konto na Instant Messanger, popularnym programie komunikacyjnym i zaczniesz szukać znajomych, jako pierwsza kategoria “znajomych” ukazuje się grupa “Gejów i Lezbijek sieci AOL”. Do promowanych przez AOL stron interentowych należy, m.in. link to NAMBLA, organizacji, która wyznaje, że pragnie znieść ograniczenia seksu homoseksualnego pomiędzy mężczyznami i chłopcami i promuje tego typu seks, a więc jest organizacją promującą zachowania nie tylko niemoralne, szkodliwe dla zdrowia fizycznego i psychicznego, tak jednostek jak i całego spoleczeństwa, ale jest wprost organizacją przestępczą propagującą seks z nieletnimi.

Na podobną ofensywę prohomoseksualną narażeni są również widzowie należących do Time Warner – właściciela AOL – kanałów telewizyjnych jak NBC, USA, CNBC, MSNBC, Bravo czy SCI FI.

AOL Inc. należy do koncernu medialnego Time Warner, Inc., globalnego koncernu medialnego posiadającego takie media jak: America Online, Time Inc., Time Warner Cable, Home Box Office (HBO), New Line Cinema, Turner Broadcasting System i Warner Bros.
Time Warner, Inc. zatrudnia na świecie około 85 tysięcy osób.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=56 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]