Węgierski poseł opowiedział o rytualnym mordzie. Żydzi chcą ukarania odważnego

Dodano: 2012-04-12 9:09 pm

Zsolt Barash, poseł z prawicowo-radykalnej węgierskiej partii Jobbik ujawnił parlamentarzystom prawdę dlaczego w 1882 roku sędzia uniewinnił 13 żydów oskarżonych o rytualne zabójstwo węgierskiej dziewczynki w sprawie Tisaeslarskiej.

Obraz węgierskiego malarza pt. „Mord rytualny”

„Żydowscy mordercy zostali uniewinnieni tylko dlatego, że sędzia wystraszył się zemsty ze strony bogatych, międzynarodowych, żydowskich bankierów”- ujawnił poseł, donosi strona internetowa AJN. W odpowiedzi żydzi rozpoczęli prawdziwą nagonkę na Barasha.

„Radykalni nacjonaliści, którzy uzyskali podczas ostatnich wyborów 17% głosów wyborców, stworzyli w kraju antysemicką atmosferę”- oburza się niejaki rabin Szlomo Kowz. Prawie codziennie słyszymy w parlamencie wypowiedzi nienawiści w stosunku do żydów i to jest naprawdę niebezpieczne”.

A szef Anti-Defamation League, Abraham Foxman, zażądał ukarania odważnego parlamentarzysty. Z kolei opozycyjne partie Węgier wezwały do pozbawienia Barasha immunitetu parlamentarnego a przedstawiciel partii rządzącej potępił go za „otwieranie starych jątrzących ran”.

Za: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id12207.html
Data publikacji: 11.04.2012
Tłum. RX

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2012-04-12) | http://marucha.wordpress.com/2012/04/12/wegierski-posel-opowiedzial-o-rytualnym-mordzie/

Skip to content