Aktualizacja strony została wstrzymana

Pozytywne skutki oszustwa Madoffa: aborcyjna organizacja zwalnia ludzi

Piramida finansowa prowadzona przez Bernarda Madoff, żydowskiego prominentnego „finansistę”, b. szefa nowojorskiej giełdy Nasdaq, który zdołał oszukać wierzycieli na astronomiczą kwotę 50 miliardów dolarów, przynosi również i pozytywne skutki. Organizacja „Świadomego Rodzicielstwa” (Planned Parenthood) – największa w Ameryce fabryka śmierci, w której dokonuje się 25 procent wszystkich tzw. aborcji – ogłosiła właśnie o zwolnieniu 20 procent całego swojego personelu – podaje LifeNews. W tym tygodniu zwolniono już 30 osób. Przyczyną zwolnień jest zła sytuacja ekonomiczna – tłumaczy Maryana Iskander, szefowa „działu bieżącej działalności” organizacji. „Tak jak wiele innych organizacji typu non-profit w kraju, tak i Planned Parenthood zmuszone zostało do redukcji zatrudnienia w swojej głównej siedzibie, które wynika z trudnej sytuacji ekonomicznej przeżywanej w naszym kraju.” – tłumaczy pani Iskander, która jednocześnie dodaje, że zwolnienia mają nie wpłynąć na „możliwości udzielania pomocy tym, którzy jej potrzebują”. Innymi słowy, oznaczać to ma, iż organizacja będzie czyniła wszystko aby liczba dokonywanych w jej placówkach morderstw nienarodzonych dzieci, nie zmniejszyła się.

Pani Iskander nie dodała jednak, że jedną z przyczyn zwolnień są straty wynikłe z zainwestowania przez jednego z największych darczyńców tej organizacji – fundację Picower Foundation, która przekazała funduszom Bernarda Madoffa prawo do rozporządzania swoimi inwestycjami w wysokości 1 miliarda dolarów.

Fundacja ta, zwąca się  „charytatywną”, przekazała od 1999 roku 189 milinów dolarów dla różnego rodzaju lewackich organizacji, głównie wspierających aborcję, jak NARAL, Center for Reproductive Rights, Center for Reproductive Law and Policy i właśnie Planned Parenthood.

Fundacja Picower, założona przez żydowskie małżeństwo Jeffry i Barbara Picower, umieszczona została na 71 miejscu listy największych tzw. organizacji charytatywnych, z zasobami określonymi według zeznań podatkowych na rok 2007, wynoszącymi 552 miliony dolarów. W wyniku zainwestowania w fundusze Madoffa, fundacja zmuszona została do zamknięcia swej działalności. W przeszłości, fundacja straciła wiele pieniędzy w związku ze skandalem innego żydowskiego „finansisty” z Wall Street – Ivana Boesky’ego.

W roku 2007 Fundacja przekazała 2.5 miliona dolarów różnym żydowskim organizacjom, w latach poprzednich przekazywała rocznie około 27 milionów dolarów i umieszczona została na 13 miejscu największych organizacji charytatywnych wspierających „żydowskie interesy”.


Skip to content