Warszawa: Szpital Dzieciątka Jezus oficjalnie przyznaje się do aborcji!

Aktualizacja: 2012-03-30 8:11 pm

Dyrektor Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus (!) w Warszawie oficjalnie przyznał, że w tej placówce zabija się dzieci przed narodzeniem z powodu podejrzenia o to, że są chore. Mariusz Dzierżawski wystosował list do dyrekcji szpitala, w którym jasno wskazuje, że obowiązkiem lekarza jest troska o życie, a nie zabijanie dzieci. Dodał również, że Fundacja Pro – Prawo do życia zorganizuje w najbliższą środę – 4 kwietnia 2012 roku, godz. 11 – pikietę przed tym szpitalem.

W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi dokonywania aborcji eugenicznych w tym szpitalu, które dochodziły do nas szczególnie ze strony środowiska lekarskiego, Fundacja Pro-Prawo do życia wystosowała 5 marca 2012 roku list do Mirosława Wielgosia, kierującego oddziałem ginekologicznym. W liście pytaliśmy o to, czy dokonuje się tam aborcji dzieci ze względu na podejrzenie choroby, szczególnie Zespołu Downa. W odpowiedzi otrzymaliśmy pismo od dyrektora szpitala Janusza Wyzgała, który stwierdził, że zabija się tam dzieci, które są podejrzane o chorobę – wyjaśnia Aleksandra Michalczyk.

Źródło: stopaborcji.pl

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=54548 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]