Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: Akcja obrońców życia w dniu inauguracji prezydentury Obamy

W tym dniu społeczeństwo USA powinno dosłyszeć głos 50 mln ofiar aborcji zgładzonych w ciągu 35 lat legalności tego procederu w USA.

Grafika: Plakat mający uświadomić Amerykanom, że Obama chce, by to z podatków finansowana była aborcja

W dniu inauguracji prezydentury Baracka Obamy, 20 stycznia, Chrześcijańska Koalicja Obrony umieści na trasie przejazdu nowego szefa państwa 25 plakatów ukazujących rozwój człowieka od poczęcia do narodzenia.

Organizacja, której celem jest podkreślenie konieczności świadczenia wiary w sferze publicznej, jest przekonana, że w tym dniu społeczeństwo USA powinno dosłyszeć głos 50 mln ofiar aborcji zgładzonych w ciągu 35 lat legalności tego procederu w Stanach Zjednoczonych.
Akcja ta jest jednym z wydarzeń publicznych, które amerykańscy obrońcy życia przygotowali na inaugurację prezydentury Obamy oraz związku z 36. rocznicą legalizacji aborcji w USA. Jej organizatorzy ufają, że uświadomi ona odpowiedzialnym za los amerykańskiego społeczeństwa, iż sprawiedliwość społeczna rozpoczyna się od pierwszych chwil istnienia w łonie matki.

„Ufamy, że prezydent Obama zapewni równość wszystkim Amerykanom i podejmie działania na rzecz sprawiedliwości oraz położenia kresu tragicznej wojnie przeciwko dzieciom za pośrednictwem aborcji” – stwierdził kierujący tą organizacją pastor Patrick J. Mahoney.

CHR za: KAI/Christian Newswire


Za: Christianitas.plSkip to content