Tusk: najtańsza rodzina bez dzieci

Aktualizacja: 2012-03-22 9:34 pm

Premier Donald Tusk zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem stwierdził, że najtańsza dla państwa jest rodzina bez dzieci

Według informacji tygodnika „Wprost”, słowa te miały paść podczas spotkania polityków Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, dotyczącego tzw. reformy emerytalnej polegającej jedynie na podniesieniu wieku od którego przysługuje świadczenie emerytalne.

Koalicja PO-PSL nadal nie osiągnęła porozumienia w sprawie zmian w emeryturach. Nie ma na nie zgody również w ramach Komisji Trójstronnej.

MM

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=53971 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]