Hiszpania: imam zachęca do znęcania się nad żonami

Aktualizacja: 2012-03-11 8:48 pm

Podobno muzułmanie w Europie to nieortodoksyjna i całkowicie przyjazna cywilizacja. Kłam tej tezie zadają wydarzenia z okolic Barcelony, gdzie pewien imam zachęca do bicia żon. 

Hiszpańska policja poinformowała, że prowadzi dochodzenie w sprawie podżegania do przemocy przez imama z miejscowości Terrassa. Imam miał instruować między innymi jak bić kobietę i jak izolować ją od jej krewnych. 

W Terrassie żyje duża społeczność muzułmańska. Co piątek gromadzi się tam  na modlitwach około 1,5 tys. wyznawców Allacha. Swoimi wypowiedziami imam zademonstrował jakie poglądy prezentują, określani nierzadko mianem nieortodoksyjnych i nieszkodliwych względem europejskiej cywilizacji, islamiści. 

Źródło: euronews.com

ged

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=53348 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]