Barack Obama jako dziecko był wychowywany przez transseksualistę

Uwaga! Tekst przeznaczony jest dla czytelników pełnoletnich!

Obecny prezydent USA Barack Obama, gdy mieszkał w Indonezji jako dziecko miał nianię – transseksualistę. Był to mężczyzna o nazwisku Turdi, który uważał się za kobietę. Później przyjął imię „Evie”. Być może z tego powodu obecny prezydent USA darzy transseksualistów szczególną estymą?

Matka Obamy, Stanley Ann Dunham, przeniosła się do Dżakarty wraz z drugim mężem, Lolo Soetoro. Tam, w 1969 r. poznała „Evie” (Turdi), „która pracowała” jako „kucharka”.

Przez dwa lata Turdi był zatrudniony przez matkę Obamy jako „niania”. „The New York Times” napisał, że „niania obecnego prezydenta to jawny pederasta, który wykorzystując klimat rozluźnienia stanowiska wobec homoseksualizmu w Indonezji, wdał się w romans z miejscowym rzeźnikiem”. Turdi później tańczył na ulicach w grupie transwestytów o nazwie „Fantastyczne Lalki”.

Rudy Yara, który mieszka naprzeciwko domu rodzinnego Obamy z dzieciństwa opowiada, że Turdi „był miłą, cierpliwą i opiekuńczą osobą”. Sąsiedzi przypominają sobie, że często go widzieli, „wychodzącego wieczorem z domu w pełnym makijażu i przebraniu kobiecym”.

Turdi twierdzi, że nigdy nie pokazywał się w kobiecym przebraniu Barackowi. Zdarzyło się jednak, że przyszły prezydent oglądał go, malującego się szminką do ust jego matki. Zdaniem Turdi?ego , pewnego razu mały Barry (tak wołano na Baracka Obamę w dzieciństwie) doznał nawet szoku.

W 1985 r. Turdi znalazł swojego przyjaciela transseksualistę dotkliwie pobitego. Podobno po tym zdarzeniu zrezygnował z makijażu i strojów kobiecych. Obecnie jest bezdomnym. Pięciokrotnie w ciągu dnia modli się w meczecie. Agencja AP donosi, że Turdi / „Evie” rzucił szkołę w trzeciej klasie. Wciąż uważa się za kobietę.

Peter La Barbera z organizacji Amerykanie na rzecz Prawdy jest zaskoczony tą historią. Mówi o obecnym prezydencie: – Teraz wiemy, że to kolejna osoba z zaburzeniami z dzieciństwa. Wiedzieliśmy wcześniej od Franka Marshalla Davisa, że to „komunista i zdemoralizowany człowiek”.

Le Barbera dodał, że trudno powiedzieć, jaki był rzeczywisty wpływ Turdi?ego na osobowość młodego Baracka, ale wyjaśnił, że gdy w dzieciństwie ma się do czynienia z „nieuporządkowaniem”, to w późniejszym wieku jest się bardziej otwartym na radykalne programy i poglądy. Agencja Associated Press, która opisała tę historię podaje, że Biały Dom nie chciał jej komentować.

Barack Obama darzy szczególnymi względami transseksualistów. Wspominał w 2008 r. podczas kampanii wyborczej o specjalnych prawach dla nich i jako jedyny prezydent zorganizował w Białym Domu w ub. roku spotkanie z aktywistami transseksualnymi oraz konferencję na temat ich praw. Co więcej, powołał transseksualistę „Amandę” Simpson na stanowisko w Departamencie Handlu.

Jego podwładna, Sekretarz Pracy Hilda Solis wprowadziła w ub. roku zakaz nękania ze względu na „tożsamość płciową”. Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD ) uchwalił zasadę, zobowiązującą właścicieli lokali na wynajem do wynajmowania ich także osobom transseksualnym. Również w ub. roku wprowadzono zasadę, zobowiązującą urzędników imigracyjnych do zapewnienia imigrantom transseksualnym, przeznaczonym do deportacji, „terapii hormonalnej”.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Za: PiotrSkarga.pl (2012-03-09) | http://www.piotrskarga.pl/ps,9839,2,0,1,I,informacje.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content