Następcy Hitlera w Sejmie RP

8 marca, przy okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej po raz kolejny został zhańbiony. Pod patronatem Wandy Nowickiej odbyła się konferencja, podczas której debatowano m.in. nad liberalizacją prawa do mordowania nienarodzonych dzieci.

Sejmowe spotkanie, w którym uczestniczyli podżegacze do zabijania, nie pozostało obojętnie obrońcom życia. Zebrali się pod budynkiem Parlamentu, by zamanifestować swój sprzeciw. Przynieśli przed Sejm transparenty z antyaborcyjnymi hasłami i fotografiami zamordowanych ludzkich płodów. Nie zabrakło obok zdjęć Wandy Nowickiej i największego zbrodniarza XX wieku. Dokładnie dziś, 9 marca mija 69 lat, od kiedy Adolf Hitler jako pierwszy zalegalizował dla Polek aborcję.

Mariusz Dzierżawski, członek Rady Fundacji PRO – Prawo do Źycia, przestrzegał pod Sejmem, że debata ma na celu nawoływanie do wprowadzenia tzw. „praw reprodukcyjnych”, czyli liberalizację aborcji. „Jest to taka nowomowa aborcjonistów. Te prawa reprodukcyjne, to po prostu prawo do zabijania” – podkreślał działacz pro-life. „Stajemy tu to, po żeby ich demaskować. To, że w Polsce można zabijać dzieci przed narodzeniem, jest hańbą państwa polskiego. To, że Wanda Nowicka jest Wicemarszałkem Sejmu, jest hańbą naszego Parlamentu. Ludzie, którzy wzywają do zabijania najsłabszych nie powinni znajdować się w najwyższych organach państwa” – podsumował
Dzierżawski.

Mariusz Dzierżawski, członek Rady Fundacji PRO – Prawo do Źycia

Przedstawiciele Fundacji PRO – Prawo do Źycia uczestniczą także m.in. w regularnych protestach pod Szpitalem Bielańskim. W warszawskiej placówce dokonuje się legalnego zabijania nienarodzonych dzieci z Zespołem Downa.

Pikietujący pod Sejmem w Święto Kobiet obrońcy życia, przypomnieli, że 8 marca mordują też dziewczynki. Zgodnie z encyklopedyczną definicją – Dzień Kobiet, to coroczne święto obchodzone jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Patrząc na poczynania potworów pokroju Wandy Nowickiej, jedynymi ofiarami walki o równouprawnienie są miliony zamordowanych bezbronnych dzieci.

Agnieszka Piwar
przewodnicząca Oddziału Warszawskiego Katolickiego Stowarzyszenia
Dziennikarzy

Za: narodowcy.net (Marzec 9, 2012 ) | http://narodowcy.net/nastepcy-hitlera-w-sejmie-rp/2012/03/09/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content