Pepsi-Cola wspiera grupy homoseksualne

Aktualizacja: 2009-01-9 12:35 pm

Amerykańska firma Pepsi-Cola podarowała ponad milion dolarów grupom pro-homoseksualnym, jednocześnie odmawiając wsparcia grup sprzeciwających się rozprzestrzeniania się w społeczeństwie tej jednostki chorobowej.

Organizacja o nazwie “Kampania na rzecz Praw Człowieka” (Human Rights Campaign – HRC), określająca się jako “Największa amerykańska organizacja cywilna dążąca do osiągnięcia równości przez lesbijki, geje, biseksualistów i transgenderystów”, otrzymała od Pepsi-Cola wsparcie w wysokości 500 tysięcy dolarów – stwierdza raport pro-rodzinnej organizacji American Family Association.

Pepsi-Cola przekazała również dotację w wysokości pół miliona dolarów organizacji o nazwie Straight for Equality, na program prowadzony przez homoseksualną organizację PFLAG (Parents, Families and Friends of Lesbians and Gays). Dyrekcja Pepsi-Cola nie tylko nie ukrywa swych związków i wspierania organizacji homoseksualnych, ale jest z tego dumna. “Cieszymy się, że możemy dalej wspierać nasze partnerstwo z PFLAG” – powiedziałąa Jacqueline Millan, dyrektor działu dotacji.

Jak stwiedza wewnętrzny biuletyn korporacji, firma nakazuje każdemu pracownikowi uczestnictwo w obowiązkowych zajęciach na temat “orientacji seksualnej i wyrażania identyfikacji seksualnej”. Prowadzi też Equal – osobny “dział kadrowy dla gejów, lesbijek, biseksualistów i transgenderowców”.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie WND
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=5318 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]