Przewodnicząca Związku Żydów w Niemczech uważa, że wyznanie G.Grassa to tylko “gra marketingowa”

Aktualizacja: 2006-08-18 12:00 am

Przewodnicząca Centralnego Związku Żydów w Niemczech, Charlotte Knobloch powiedziała w przeddzień zapowiadanego wywiadu telewizyjnego z pisarzem Gunterem Grassem, że ma wrażenie, iż przyznanie się Grassa do udziału w Waffen SS, jest niczym innym tylko reklamowym chwytem. “Sam fakt, że to przyznanie się miało miejsce na krótko przed publikacją nowej książki, może rodzić podejrzenie, że mamy do czynienia z Public Relations, z chwytem marketingowym” – powiedziała prezes Knobloch pismu Der Spiegel.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Aż tak trudno jest uwierzyć lewicowcom, że ich pupilek Günter Wilhelm GraSS to jednak świnia? Nie, bynajmniej nie dlatego świnia, że służył w SS, ale dlatego że się przyznał. Innym przyznanie się do udziału w przestępczych organizacjach nie przyszłoby do głowy, a takich co gryzie sumienie i przyznają się – wykluczają ze swoich szeregów. Najpierw jednak przeżywają szok, nie wierzą, udają zakoczonych.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=529 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]