Aktualizacja strony została wstrzymana

Bezczelna petycja o odszkodowania dla Izraela od ONZ-tu

Nieokreślone z nazwy pro-izraelskie lobby wystosowało petycję do Organizacji Narodów Zjednoczonych wzywającą ONZ do wypłacenia odszkodowania Izraelowi za straty wyrządzone przez Hezbollah – podaje agencja JTA. Petycja oskarża ONZ za to, że „Rada Bezpieczeństwa ONZ nie wywiązała się ze swoich obowiązków i pozwolila Hezbollachowi rozwinąć się na terenie południowego Libanu terroryzując ludność Libanu”. Do 17 sierpnia br. pod petycją miało podpisać się 34 tysiące osób.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Coraz lepiej. Wchodzimy z fazy dramatu w fazę groteski: napastnicy nie tylko chcą się ukazać jako ofiary, ale sami w to uwierzyli. Ponadto nie kryją nawet tego, że są bezkonkurencyjni w manipulacji faktami, specjalistami w szantażu i najbardziej bezczelnymi w rewindykacjach. Tylko skąd wzięli takie zdolności? Od jakiego to Mistrza je posiedli?

 

Za:
Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/bibulaco/public_html/wordpress/wp-includes/kses.php on line 1745