Aktualizacja strony została wstrzymana

To antykatolicki ogólnoświatowy trend

Odmowa koncesji dla Telewizji Trwam przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji wyraźnie wpisuje się w pewien ogólnoświatowy trend. Tendencja, o której myślę, zaczyna obecnie dominować na całym świecie: katolicy, którzy pozostają wierni Ewangelii i nauczaniu Kościoła katolickiego, są dzisiaj odrzucani i jawnie prześladowani przez wojowników sekularyzmu i wolnomyślicieli wciskających się do Kościoła. Matka Boża Fatimska dała nam ostrzeżenie, że dobrzy zostaną poddani męczeństwu, że będą cierpieć prześladowania. W dzisiejszych czasach ci, którzy pragną być wierni Chrystusowej nauce, są poddawani męczeństwu ducha.

Powstaje nieuniknione pytanie: co robić w tej sytuacji? Odpowiedź jest jedna: podejmijmy krucjatę modlitewną przez wstawiennictwo św. Maksymiliana Kolbego, wspaniałego apostoła prasy, radia, mediów… To on wskazywał nam już tyle lat temu, że jedynie Niepokalana będzie mogła przeciwstawić się potędze i wpływom szatana, tego, który jest przecież ojcem wszystkich niszczących działań wymierzonych w ludzi prawdziwie wierzących.

W Wielkiej Brytanii również jesteśmy już od dawna przytłoczeni problemami i zalewem ruchów pogłębiających dramatyczną sytuację Kościoła. Stąd też od wielu lat każdego dnia w modlitwie wypowiadam Akt poświęcenia się Niepokalanej, Królowej Nieba i Ziemi, naszej Najmiłościwszej Matce, ułożony przez św. Maksymiliana Kolbego. To święty na nasze czasy! Świat zostanie ocalony przez Niepokalaną!

Timothy Tindal-Robertson

Autor – historyk, syn wpływowego angielskiego masona, dziś przewodniczący Światowego Apostolatu Fatimskiego na Wielką Brytanię i Walię. Nawrócił się z anglikanizmu na katolicyzm. Przez wiele lat zajmował się wydawaniem książek o tematyce maryjnej. Autor książki „Fatima, Rosja i Jan Paweł II”. Współtwórca publikacji „Fatima, Kościół i Trzecie Tysiąclecie” oraz „Fatima dziś”.

KOMENTARZ BIBUŁY: Pan Timothy Tindal-Robertson jest przewodniczącym Światowego Apostolatu Fatimskiego na Wielką Brytanię i Walię, a więc znana jest mu tematyka Objawień Fatimskich. I rzeczywiście, mówi on, że: „Matka Boża Fatimska dała nam ostrzeżenie, że dobrzy zostaną poddani męczeństwu, że będą cierpieć prześladowania. W dzisiejszych czasach ci, którzy pragną być wierni Chrystusowej nauce, są poddawani męczeństwu ducha.”

Jednak to tylko część prawdy. Matka Boża Fatimska powiedziała bowiem, że daje Papieżowi narzędzie ustanowienia pokoju na świecie poprzez konsekrację Rosji. Jak dotąd, żaden z dotychczasowych papieży nie zdobył się na ten akt. A to, że świat rozszarpywany jest siłami zła, wskazuje również, że tzw. konsekracja Rosji rzekomo dokonana przez papieża Jana Pawła II w 1984 roku, po prostu… nie działa. I tu nasuwa się zasadnicze pytanie, na które należy uczciwie odpowiedzieć: albo Matka Boża wypowiadała się na serio, albo… Jan Paweł II nie dokonał konsekracji Rosji. Innego wyjścia nie ma.

CZYTAJ WIĘCEJ: FATIMA – aktualność Przesłania i konsekwencje niesubordynacji

Za: Nasz Dziennik, Środa, 29 lutego 2012, Nr 50 (4285) | http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120229&typ=po&id=po13.txt

Skip to content