Szczególna pomoc żydowskiego aktora dzieciom w Izraelu

Aktualizacja: 2006-08-18 12:00 am

Lansowany aktor, komik i producent filmowy Adam Sandler, postanowił pomóc rodzinom w północnym Izraelu, których domy zostały zniszczone w wyniku prowadzonej przez Izrael wojny z libańskim Hezbollahem, ofiarowując… 400 gier komputerowych – podaje agencja JTA powołując się na doniesienia gazety Jerusalem Post. Sandler, jak podkreśla agencja: żydowski aktor, przekaże urządzenia Sony Playstations podczas spotkania z konsulem generalnym Izraela w Los Angeles.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Mała rzecz a….śmieszy. Oto przykładzik jak żydowscy komicy i aktorzy (a te dwie profesje zdominowane są w Hollywood przez Żydów) postrzegają świat i wartościują potrzeby. Infantylizm medialnych nadmuchanych ikon.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=526 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]