USA: „40 lat wierności”

Aktualizacja: 2012-02-22 8:51 pm

W 2010 roku minęły cztery dekady istnienia Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X. Z tej okazji amerykańskie katolickie wydawnictwo Angelus Press wydało płytę DVD z filmem zatytułowanym Forty Years of Fidelity (‘40 lat wierności’).

Na stronie Angelus Press czytamy: „Przez ponad 40 lat Bractwo Św. Piusa X stało na straży czystości wiary i chwały Tradycji katolickiej. Aby uczcić 40-lecie jego powstania, Angelus Press wydało ten piękny dokument traktujący o tym wielkim, Bożym dziele. Zobaczycie skromne początki Bractwa, burzliwe lata, które później nastąpiły i wielkie osiągnięcia, które sprawiły, że jest ono dziś obecne na całym świecie. To piękne DVD będzie przez wiele lat prawdziwym skarbem w Waszych domach”.

(źródło: angeluspress.org).

[youtube p6ENldJI8rU]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=52371 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]