W Kalifornii rozbito gang prostytucyjny, kierowany przez Żydów

Aktualizacja: 2006-08-16 12:00 am

Po przeszlo 2 latach działań operacyjnych, policja rozbija wielki gang przestępczy działający ze swej siedziby w Palm Springs w Kalifornii. Siatka przestępcza, prowadzona przez “dwóch mężczyzn”, jak podają główne agencje światowe, czy też jak ośmielają się dodać inne: “dwóch obywateli Izraela”, a dokładniej chodzi po prostu o dwóch Żydów, zajmowała się prostytucją i “zatrudniała” 240 kobiet w czterech stanach USA. Policja zarekwirowała m.in. 15 komputerów z bezcennymi danymi, pięć milionów dolarów oraz niesprecyzowaną kwotę w nieruchomościach. Obok zatrzymanych: 44-letniego Boaz Benmoshe i 43-letniego Ofer Moses Lupovitz, aresztowano też obywateli Rosji: 33-letniego Moti M. Vintrov i Eliran Vintrov, wraz z żonami. Wyznaczona kaucja sięga kwoty nawet półtora miliona dolarów. Rzecznik prasowy prokuratory mówi, że “śledztwo jest rozwojowe” i że możliwe są dalsze aresztowania.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=521 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]