Aktualizacja strony została wstrzymana

Brazylia: nowa minister ds. kobiet zabiła dwoje swoich dzieci

Brazylijska prezydent Dilma Rousseff po raz kolejny wywołała falę społecznego oburzenia. Najpierw, akceptując skandaliczny program nauczania seksualnego w szkołach, którego realizację musiała wstrzymać wskutek protestów rodziców (przyznała później, że zawierał on elementy niemoralne), a teraz mianując nową minister ds. kobiet, Eleonorę Menicucci.

W 1970 r. Menicucci została aresztowana za działalność terrorystyczną. To skrajnie rozwiązła osoba, dokonała dwóch aborcji i była szkolona w Kolumbii, jak przeprowadzać tego typu „zabiegi.”  Jeszcze w tym tygodniu Menicucci ma przemawiać w siedzibie ONZ, na temat walki z przepisami broniącymi życia dzieci poczętych w Brazylii.

Eleonora Menicucci w wywiadzie udzielonym w 2004 r. nie ukrywała faktu, że była szkolona po to, by osobiście przeprowadzać aborcje. Mówiąc o swojej przeszłości przyznała, że „była członkinią organizacji feministycznej, zajmującej się sprawami seksualności i zdrowia reprodukcyjnego, w 1995 r. przeszła w Kolumbii kurs dokonywania aborcji „.

Zapytana o to, gdzie dokładanie było prowadzone szkolenie i jak ono wyglądało  odpowiedziała: „było to w kolumbijskich klinikach aborcyjnych. Uczyłyśmy się wykonywać aborcje”. Wyjaśniła, że szkolenie zorganizowano po to, aby wyręczyć lekarzy w  przeprowadzaniu tego typu „zabiegów”.

W trakcie wywiadu, Menicucci przyznała, że „zabieg” polegał na odessaniu dziecka za pomocą ssaka próżniowego. Mówiła, że w tym czasie zabijanie dzieci poczętych było całkowicie zakazane. Menicucci przyznała także, że dokonała jednej z dwóch swoich aborcji w Brazylii,  gdy procedura ta była nielegalna.

Wywiad, który został przeprowadzony w 2004 roku, a do którego dotarł znany felietonista Reinaldo Azevedo w archiwach Federalnego Uniwersytetu w Santa Catarina, ujawnia światopogląd nowej minister.

Menicucci zabiła jedno ze swoich nienarodzonych dzieci w latach 70., gdy zaangażowała się w walkę z rządem. Organizacja komunistyczna do której należała uznała, że posiadanie dziecka jest niezgodne z jej działalnością jako członkini.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS.

Za: PiotrSkarga.pl (2012-02-16) | http://www.piotrskarga.pl/ps,9463,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content