Aktualizacja strony została wstrzymana

„El Diablo” pokazuje rogi – Diabeł nadal działa!

Ludzie, którzy teraz są chrześcijanami, lecz byli satanistami, rozpoznali sygnał od prezydenta Clintona na inaugurację kadencji jako znak szatana. Wszystko wydaje się jasne aż do bólu. Clinton zakomunikował, czego chce dla ludzi i do kogo się zwraca. Cała sprawa przekazywania satanistycznego sygnału ręką, jaka go dotyczyła, trwała zaledwie kilka sekund.

Fritz Springmeier. Pochodzenie Illuminatów.

Te sygnały są pokazywane wszędzie – w TV, gazetach i czasopismach, w trakcie wydarzeń sportowych, a nawet podczas prezydenckich inauguracji. Oczywiście mówię o znaku El Diablo, rogatego diabła, znanego również jako znak Il Cornuto i jako Diabolicus. Pojawił się w czasach współczesnych wraz z ujawnieniem się piewców kultów satanistycznych, członków oficjalnego Kościoła Szatana, kapeli heavy metalowych i fanów tłumnie pokazujących znak dwóch oddzielnych palców skierowanych ku górze. Kapele rockowe spopularyzowały ten znak, że stał się trendy i teraz wydaje się, że już każdy go pokazuje.

Trzy wersje „El Diablo”, znaku szatana, rogatego boga. Znak ręką po prawej jest także gestem w języku migowym albo przesłaniem „kocham cię”, co dla wielu ludzi jest mylące i miesza im w głowie.

Diable, kocham Cię?

Ten znak jest często mylony z frazą języka migowego, oznaczającym „kocham cię”. Na  pierwszy rzut oka wykazuje dziwaczne podobieństwo i reagujemy na to: „aha, wiem o co ci chodzi!”, lecz to tylko pozór, gdy odkrywamy, że osobą, która wynalazła lub stworzyła ręczny znak dla niesłyszących, Helen Keller, sama była okultystką i teozofem. Czy Keller świadomie zaprojektowała ten znak „kocham się” dla głuchoniemych, który jest niesamowitą imitacją klasycznego znaku szatana? Czy Keller chciała specjalnie powiedzieć „kocham cię, Diable?”

Dalej, mamy tu kolejny problem pomieszania znaku El Diablo z symbolem Uniwersytetu Texas, to jest znakiem „weźcie ich na rogi”. Maskotką teksańską jest długoroga krowa i czymś naturalnym jest, że znak rogów był w użyciu wśród studentów, alumnów i fanów tej wspaniałej instytucji.

Gdy Jenna Bush, córka prezydenta George’a W. Busha, pokazała znak rogów podczas inauguracji prezydenckiej w 2004 r., to tym zszokowała świat. Wielu widzów zagranicznych telewizji nie wiedziało o tym, że Jenna jest absolwentką Uniwersytetu w Teksasie. Jednak podczas tej samej gali, Prezydent również został sfotografowany w czasie pokazywania znaku, tak jak i druga córka Busha. Na domiar tego, także Pierwsza Dama, Laura, a nawet matka prezydenta Barbara Bush, zrobiły to samo. A zatem wszyscy pokazali ten znak. Hmm.

Efekt imprezowania, udziału w popijawach, buntowania się, czy może…?

Szalony wzrost popularności znaku El Diablo wśród fanów rocka, dla wielu ludzi był niezauważalny, żyli w błogiej nieświadomości satanistycznego pochodzenia i ciemnej strony historii tego znaku. Dla niektórych okazywanie tego symbolu wskazuje gotowość i chęć zabawy, imprezowania, picia i młodzieńczego buntu. Czy tak właśnie jest, zostawiam Tobie czytelniku do rozważenia oraz do własnego osądu pozostawiam fakt, czy zaprezentowane w tym rozdziale osoby pokazujące znak El Diablo, składają hołd szatanowi, czy też robią to z zupełnie innego powodu. Ja mam swoje zdanie, a Ty? Na przykład, na poniżej przedstawionym obrazku widzicie poprzedniego prezydenta, Billa Clintona z Arkansas i włoskiego premiera Silvio Berlusconiego, dających te znaki. Czy mówią nam tym samym, że są miłośnikami Teksańskich Długorogów, czy raczej że kochają szatana?

I ostatnia rzecz: nawet jeśli ty czy ja będziemy skłonni przeoczyć przekazywanie tego znaku przez wielu, jako intencjonalnie nie związanego z satanizmem, to nie możemy przejść do porządku dziennego wobec dowodu, że wielu, jeśli nie większość, którzy go używają, w rzeczywistości w ten sposób honoruje szatana, zbuntowanego ciemnego anioła. Opisany później w tym rozdziale przypadek wampirycznych satanistów, którzy zadali swojej ofierze 66 pchnięć nożem, a potem pili jej krew, bez wątpienia stanowi odcisk łapy El Diablo, przekazany przez morderców jako do głębi satanistyczny z samej swojej natury.

Albo czy wizerunki przedstawiające członka sekty hinduistycznej, wiedźmy i Antona LaVey’a, Wyższego Kapłana Szatana, dających znaki nie podlegają dyskusji albo mogą być inaczej interpretowane?

A co do zdjęć wysokich rangą chrześcijańskich ewangelików na kolejnych stronach, co powiesz, drogi czyteniku? Czy wszyscy ci ludzie służą Jedynemu, Prawdziwemu Bogu, czy przeciwnie, tajemnie oddają cześć Jego Adwersarzowi, Lucyferowi? Sądząc z gestów ich dłoni, co myślisz?

Ta fotografia prezydenta George’a W. Busha z Time’a (04.06.2001) jest dziwna. Ukazuje Busha pokazującego znak rogatego diabła. Równocześnie ewidentnie użyty również zostaje znak okręgu. Nigdzie autor tego artykułu nie wyjaśnia, dlaczego Bush czyni ten znak ani nie wyjaśnia, dlaczego ubrany jest w coś, co przypomina togę z college’u.

Podobnie dziwne jest w tym artykule, prócz uchwycenia wizerunku, użycie słów czar, zaczarowany czy czarujący w wielkiej ilości powtórzeń, dokładnie sześciu. Czar jest magicznym talizmanem. Tekst zawiera także frazy unoszenia brwi:

„Jest w tym coś zabawnego”, „coś zabawnego…”

Rzeczywiście, jest tu coś zabawnego i dziwnego.

Artykuł z gazety „Cleveland Plain Dealer” opisał kontrowersje międzynarodowe na temat Busha i jego rodziny przekazujących coś, co wygląda na ręczny znak diabła.

Kolejny artykuł, tym razem z gazety ” Star-Telegram” miasta Fort Worth. Edytor upierał się, że Bushowie pokazywali tylko znak „weźcie ich na rogi” znany wśród fanów Długorogich z Uniwersytetu Teksas. Artykuł wskazuje fakt, że w Afryce i Europie znak ten jest w oczywisty sposób znakiem diabła. Nie wydaje ci się kuriozalne, że nawet matka Barbara Bush pokazuje taki znak?

Poza tym, ani George ani Laura nigdy nie byli studentami Uniwersytetu Teksas! George był „kościarzem” w szykownym, prywatnym Yale (New England).

Artykuł z Newsweeka (18.09.2000). Myślisz, że ci dwaj młodzi mężczyźni są wprowadzeni w arkana wiedzy o tym, co oznacza ten znak ręką?

Dwie osoby kierowniczego szczebla w McDonald’s wspólnie prezentują interesujące znaki ręką na tej fotografii pochodzącej w Newsweek’a z lutego 2004 r.  – na lewo Charlie Bell wraz ze swym poprzednikiem, Jimem Cantalupo.

Zauważ, że Bell (po lewej) prostuje kciuk, a Cantalupo nie, czy wynika to z pomyłki, czy po prostu z chęci zamazania różnic, pomiędzy dwoma typami znaków, nie wiadomo. Ale czy uważasz, że oni obaj pokazują diaboliczny znak, czy może żaden z nich?

Ci, którzy twierdzą, że gdy pokazywany jest kciuk, to nie ręczny znak szatana „El Diablo”, mogą chcieć zaspokoić ciekawość oglądając okładkę ostatnio opublikowanej (2005) książki Sondry London zatytułowanej „Prawdziwe wampiry-zabójcy wysysający krew. Historia i teraźniejszość” (True Vampires””Blood-Sucking Killers Past and Present). W druku wydawnictwa Feral House, pierwotnie założonego z funduszy Antona LaVey, Wyższego Kapłana Kościoła Szatana, okładka wyraźnie przedstawia, że dla najtwardszych satanistów, nie ma żadnej różnicy znaczeniowej pomiędzy znakiem z kciukiem i bez niego.

Manuela Ruda (na lewo w okularach przeciwsłonecznych pokazująca ręką znak „El Diablo”) i jej mąż, Daniel, lat 26, para zadeklarownych wampirycznych satanistów z Niemiec, składająca ofiarę dla szatana. Para ceremonialnie zadała mężczyźnie dokłanie 66 ciosów sztyletem. Potem pili jego krew.

Ktoś może powiedzieć, że znak ręki Manueli jest po prostu sygnałem języka niemego „kocham cię”, lecz przerażający postępek tej parki wskazuje na coś przeciwnego. Spójrz także na głowę Manueli, wygoloną, aby zaprezentować odwrócony krzyż Chrześcijański. Manuela ma również czerwonokrwawy okrąg o topornych krawędziach wytatuowany na skórze czaszki. Oboje byli szkoleni przez czcicieli szatana podczas pobytu w Szkocji. (dane zaczerpnięto z wiadomości oraz artykułu w Strange Times magazine, UK).

Amerykański członek hinduistycznej sekty Aghora pije z ludzkiej czaszki. Niektórzy członkowie sekty praktykują kanibalizm, aby dostąpić magicznych mocy (The Tampa Tribune, 02.06.2003, str. 1).

Ilustracja z książki „Wiedźmy” napisanej przez Una Woodruff i Colin Wilson (Crescent Books, New York, 1988), prezentuje sataniczną wiedźmę wysyłającą znak „El Diablo”.

Wyższy kapłan Kościoła Szatana, Anton LaVey, został uhonorowany po śmierci artykułem w Chronicle, San Francisco. Na obrazku, LaVey, pokazuje znak ręką „El Diablo”, na ścianie jest „Bafomet”, wersja satanicznej gwiazdy pentagramu.

Czy to był zwykły zbieg okoliczności, że tego samego dnia, gdy zmarł ten przeklęty satanista w Kalifornii, za morzami, w Anglii, szef Illuminatów Lord Edmond de Rothschild również wybrał się na wieczną przechadzkę?

Na wideo ukazującym charyzmatycznych „kaznodzieji dostatku” teleewangelików, czterech mężczyźn w gronie pozostałych, których nie widać, pokazuje coś, co niektórzy nazywają ogólnie rozpoznawalnym znakiem rogów „El Diablo”.

Chrześcijański rock? – czy jest coś takiego jak chrześcijański rock’n’roll? Ta książka autorstwa matki młodzieńca, który był członkiem kapeli rockowej, powstała w intencji obrony muzyki chrześcijańskiego rocka. Lecz być może świadomie, okładka zdaje się przedstawiać osobę dającą znak rogatego diabła i kilku innych pokazujących znak „F..k you-a wszystko to na koncercie chrześcijańskiego rocka!

Nadto, światła wyeksponowane w trzech trójkątach są w tle. Trójkąt ma trzy boki. Trzy plus trzy plus trzy równa się dziewięć. Liczba dziewięć w okultystycznej numerologii skrywa liczbę 666, liczbę bestii, gdyż dodawanie cyfr 6+6+6=18=9. Czy autor okładki i autor książki byli świadomi tych osobliwości, tego nie wiadomo.

Helen Keller (1880-1968), tutaj przy biurku, twórczyni systemu języka migowego. Błyskotliwa Keller była pod wieloma względami osobą budzącą litość. Dotknięta ślepotą i głuchotą w młodym wieku, mimo to doszła to poważnych życiowych osiągnięć.

Lecz Helen Keller również zaangażowała się w okultystyczne sekty takie jak Swedenborgianizm i Teozofia. Czy członkostwo w tych grupach zainspirowało Keller do wybrania znaku ręki dla głuchoniemych, tłumaczonego jako „kocham cię”, które jest obecnie często używane zamiennie z uniwersalnym ręcznym znakiem „kocham cię (i/lub wielbię) Szatanie”?

Helen Keller z Alexandrem Grahamem Bell. Keller napisała książkę „Moja Religia”, w której przedstawia swoje okultystyczno-religijne poglądy i entuzjazm dla nauk mistyka Emmanuela Swedenborga.

Czy układ przestrzenny znaków języka niemego oparty został na anormalnych religijnych poglądach Keller?

Te znaczki pocztowe USA obrazujące znak języka migowego „kocham cię”, są szokujące, żeby użyć delikatnego określenia. Wynalazczyni systemu znaków migowych sama była okultystką i oddaną wielbicielką Teozofii, okultystycznej grupy hindu założonej przez rosyjską mistyczkę Helenę Blavatsky, autorki „Tajemnej Doktryny”.

Nagrodzony Oscarem aktor Kevin Spacey, który znany jest ze swego homoseksualizmu. Tajemnicze malowidło na ścianie bezpośrednio za nim przedstawia Lucyfera z rogami, pośród płomieni piekielnych.

Jawny, lecz całkiem subtelny przekaz poniżej mówi: ”Musisz posłać windę z powrotem w dół”.

Aktorka Salma Hayek prezentuje albo znak migowy „kocham cię” albo znak rogów diabła.

Przystojny aktor Pierce Brosnan, UK, z lewej w stosunku do aktora Grega Kinnear’a, ma raczej przedziwny wyraz twarzy, gdy gestykuluje lewą ręką (People magazine 07.02.2005).

Duet satyryków, Penn & Teller, są wulgarni, wygadują brednie i są satanistami. Podczas jednego z bulwersujących skeczów w Las Vegas tej dwójki, Teller przebrany za „Jezusa Chrystusa” i rozkrzyżowany, wjechał na scenę na wózku.

Karzeł przebrany za anioła pokazywał symulację stosunku seksualnego na niemal nagim Tellerze, który udawał Jezusa. Wstrząśnięci i oburzeni widzowie w większości zerwali się z miejsc i szybko opuścili salę.

„To przeszło nawet granice złego smaku” powiedział Rick Neiswanger, który uczetniczył w przedstawieniu, lecz nie miał początkowo bladego pojęcia, że Penn & Teller wykonają tak obrazoburczy wyczyn.

W tabloidzie Globe (07.02.2005), aktor Chad Michael Murry (film-Opowieść o Kopciuszku), pozwala czytelnikom poznać, jakiego rodzaju jest gwiazdą.

Reklama szkockiej whiskey w Rolling Stone magazine prezentuje dziwny obrazek szkockiego górala, rock’n’rollowca dającego sataniczne znaki. Kółko dodała osoba, która wycieła zdjęcie i wysłała je do mnie.

Kapela rockowa Metallica.

Znana w latach 80-tych grupa Night Ranger, której można teraz posłuchać na falach Sirius satellite radio. (Newsweek, 29.11.2004).

Według tego artykułu (USA Today,24.02.2003, str. 3A), któremu towarzyszy ta fotografia, w Bowery Ballroom in Manhattan, New York City było niemal 500 osób.

Podobno odpowiednio entuzjastyczne przyjęcie zgotował w tym miejscu tłum dla kapeli pod nazwą Satanicide.

Zespół śpiewający muzykę pop, Nickelback, oddaje podziękowania swemu ukrytemu bóstwu za osiągnięte sukcesy. Dwóch przekazuje znak „El Diablo”, a trzeci (w kapeluszu) ma czaszkę ukazaną na T-shircie (USA Today, 05.06.2002, str. 2A)

Całostronicowa reklama w USA Today, 22.07.2003 str. 5D.

The Beatles z lewej na szkicu zamieszczonym w albumie Yellow Submarine. John Lennon miga znakiem „El Diablo”. Po prawej, Paul McCartney pokazuje znak „OK” lub „666”, a Lennon znów prezentuje sygnał rogatego diabła lewą dłonią.

Lennon, który przechwalał się, że the Beatles są bardziej popularni niż Jezus, został zamordowany przed Dakota House w Nowym Jorku, gdzie mieszkał z żoną Yoko Ono. Był to ten sam kompleks budynków w stylu gotyku, gdzie sfilmowano głęboko satanistyczny film, Dziecko Rosemary.

Tłum w czasie meczu bokserskiego w Austin Convention Center, Austin, Texas. (zdjęcie: str. 1 gazety Austin American Statesman,16,08. 2003)

Kanadyjczyk Ross Rebagliati świętuje złoty medal, zdobyty w slalomie gigancie podczas Igrzysk Olimpijskich w 1998 r. (USA Today, 09.02.1998, str. E1)

Zwycięzca Tour de France, kolarz Lance Armstrong, pokazujący gesty skierowane ku niebu palcem wskazującym lewej ręki, zdaje się, że prawą ręką Armstrong kłania się dziwnemu bóstwu znanemu w Biblii jako „Książę władzy nad powietrzem”.

Lance Armstrong mieszka w Austin, Texas, czy to możliwe, że znak dawany przez słynnego sportowca mógłby być oznaką szacunku dla Uniwersytetu Teksańskiego w Austin. A jeśli nawet, to dlaczego okazuje go we Francji?

Aktorka Meryl Streep pokazuje znak diabła nad głową reżysera programu „Angels in America” Mike’a Nicholsa. W 2004 roku w HBO nadawano serial „Angels in America”. Był to prawdopodobnie dp tego momentu najbardziej „emanujący Złem” program transmitowany przez TV. Reżyser i aktorka nagrodzeni zostali „złotym globem”, dowodząc jaką nienawiścią przesiąknięte zostały Hollywood i sieci TV.

Serial przedstawia anioły uprawiające seks z homoseksualistami i bluźnierczo drwiące z Boga. Wychwala także komunistycznych szpiegów, jak Ethel Rosenberg. (zdjęcie: Newsweek, 17.11.2003).

Seven

(…)

Tłumaczenie: wMordechaj

Źródło: http://www.bibliotecapleyades.net


KOMENTARZ BIBUŁY:

1. Zdjęcia umieszczamy według kolejności portalu źródłowego Biblioteca Pleyades.

2. Jakkolwiek symbol satanistyczny jest jednoznaczny – dla niewolników świata ciemności – zdajemy sobie sprawę, że wiele osób używa go niekoniecznie w złych intencjach, a czynią to najczęściej z ignorancji jego prawdziwego znaczenia. Co więcej, niektórzy rzeczywiście kojarzą go sobie jedynie ze znakiem języka migowego.

3. Niektóre portale internetowe nadinterpretują chwilowe i niezamierzone ruchy rąk, które w mikrosekundzie podczas robienia zdjęć ułożyły się w taki a nie inny sposób. Przy dzisiejszej technice robienia doskonałych zdjęć aparatami o szybkości kilkudziesięciu zdjęć na sekundę, fotoreporter, dziennikarz czy wydawca niemal zawsze może znaleźć kompromitującą pozycję swojego adwersarza, dokonując właśnie takiego wyboru czy kadrowania. Takie metody manipulacji dokonywane są codziennie, czy to publikując nieprzyjemny grymas twarzy, srogą minę, hajlująco uniesioną rękę, czy – właśnie znak „El Diablo”. Musimy patrzeć na całokształt działalności danej osoby przy jej ocenie.

4. Uważamy, że tego typu nadinterpretacji (aby nie użyć innego słowa) dopuścił się portal, z którego czerpiemy polskie tłumaczenie powyższego tekstu, umieszczając od siebie – a pominięte przez nas – znane zdjęcie papieża Benedykta XVI, którego palce w chwili robienia zdjęcia ułożyły się w sposób sugerujący znak diabelski. O metodach manipulacji zdjęciami – patrz punkt 3.
Jednocześnie, co ciekawe, w powyższym tłumaczeniu pominięto podpis pod jednym ze zdjęć przedstawiających panią Heather Whitestone – Miss America 1994 – która rzekomo wykonuje gest „El Diablo”. Jednak Whitestone jest niemową, zatem używanie przez nią języka migowego jest oczywiste a układ jej palców miał z pewnością inne znaczenie niż „diabelskie”.

W sumie: bądźmy ostrożniejsi w przypisywaniu wszystkim naokoło złych intencji, czyniąc to na podstawie publikowanych przez media zdjęć przestawiających taką a nie inną pozę czy wykonujących taki a nie inny gest. Media uwielbiają manipulować, a Szatan –  skłócać.

Za: Stop Syjonizmowi (9 Luty 2012) | http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/09/%E2%80%9Eel-diablo-pokazuje-rogi-diabel-nadal-dziala/

Skip to content