Niemcy: coraz więcej lewackich bandytów

Aktualizacja: 2012-02-8 9:36 am

Coraz liczniejsze stają się przestępstwa popełniane przez lewackich bandytów w Niemczech. 

W ubiegłym roku zgłoszono 1160 „brutalnych incydentów”, dokonanych przez osoby, dla których inspiracją były ich skrajnie lewicowe poglądy. To wzrost aż o 25% w porównaniu do 2010 r.  W incydentach tych urazy odniosło aż o 43% więcej ludzi niż rok wcześniej (783 w stosunku do 547). Jeśli natomiast chodzi o pospolite przestępstwa dokonane przez lewaków, to policja odnotowała aż 5839 takich przypadków (w 2010 r. – 4928).
 
Liczba przestępstw popełnionych z prawicowych pobudek powoli maleje – w 2010 r. doszło do 597 zdarzeń, w ubiegłym roku do 570. 
 
W 2011 r. zdarzyło się w Niemczech również o 11% mniej incydentów na tle antysemickim w porównaniu z rokiem 2010.
 
Źródło: thelocal.de
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=51541 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]