Generał izraelski do żołnierzy: możecie włamywać się do sklepów libańskich i kraść żywność

Aktualizacja: 2006-08-14 12:00 am

Szef wydziału logistycznego Izraelskich Sił Obronnych IDF, generał brygady Avi Mizrahi powiedział w wywiadzie dla Izraelskiego Radia Wojskowego, że “Jeśli nasi żołnierze [walczący] głęboko na terytorium Libanu, pozostawieni są bez żywności i wody, sądzę że mogą włamać się do lokalnych sklepów libańskich aby rozwiązać ten problem”. Komentarz gen. Mizrahi był wywołany zgłaszanym przez frontowych żołnierzy brakiem żywności, jednak generał zapewnił, że jego wydział jest przygotowany na możliwość prowadzenia walki w Libanie i przebywania tam żołnierzy przez okres nadchodzącej zimy.


Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=512 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]