Aktualizacja strony została wstrzymana

Szmajdzińska: Rosjanie to arcymistrzowie kłamstwa

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, wdowa po Jerzym Szmajdzińskimi, w rozmowie z Robertem Mazurkiem, powiedziała, że nie zgadza się z politykami, którzy twierdzą, że polskie państwo zdało egzamin ws. Katastrofy Smoleńskiej.

Posłanka SLD na łamach „Rzeczypospolitej” stwierdziła, że Polskie państwo zawiodło mnie, ale przede wszystkim zawiodło swoich najwybitniejszych obywateli.

Małgorzata Szmajdzińska uważa, że do wylotu samolotu Tu-154 z Warszawy w ogóle nie powinno dojść, a jeśli już tak się stało, to samolot nie powinien lądować w Smoleńsku. Od początku jestem przekonana, że to myśmy zawalili! Nie zapadły decyzje na najwyższym szczeblu politycznym. (…) Wysłaliśmy jakiegoś delegata do MAK-u!? Gigantycznej katastrofy, w której ginie prezydent i prawie sto najważniejszych osób w państwie, nie załatwia się na takim poziomie.

Rosjanie jej zdaniem zrobią wszystko, aby nie spadła na nich odpowiedzialność za katastrofę. To arcymistrzowie gier politycznych, czasem także arcymistrzowie kłamstwa – mówi w wywiwadzie wdowa po marszałku Sejmu.

Wywiad w całości ukazał się w dodatku „PlusMinus” do Rzeczpospolitej”.

Za: Info-Horyzont (28 stycznia 2012) | http://info-horyzont.pl/szmajdzinska-rosjanie-to-arcymistrzowie-klamstwa.html | Szmajdzińska: Rosjanie to arcymistrzowie kłamstwa

Skip to content