Aktualizacja strony została wstrzymana

Nowy rzetelny film o wydarzeniach 11 września już wkróce na płytach DVD

Pięć osób należących do The Family Steering Committee, niezależnego komitetu społecznego założonego przez rodziny ofiar wydarzeń 11 września 2001 roku, po raz pierwszy będzie mogło przemówić do większej publiczności, przedstawiając w najnowszym filmie pt „9/11 Press for Truth” („9/11 – Dążenie do Prawdy”) swoje argumenty za tym, że oficjalnie przedstawiana wersja wydarzeń 11 września jest nieprzekonywująca i by badania nad przyczynami, przebiegiem i skutkami wydarzeń 9/11 dalej były prowadzone. Dokumentalny film, który ukaże się na płytach DVD 5 września br., oparty jest na internetowej bazie danych Complete 9/11 Timeline (http://www.cooperativeresearch.org/), jednej z pierwszych i najbardziej dokładnej, zbierającej niezależne informacje, opinie, analizy i komentarze o wydarzeniach 9/11.

Film pokazuje m.in. brak zainteresowania rządu prezydenta Busha w przedstawieniu społeczeństwu amerykańskiemu rzetelnego wyjaśnienia wydarzeń 9/11. Komisja powołana przez Kongres powstała dopiero 14 miesięcy po wydarzeniach i tylko dzięki naciskom społecznym, gdyż administracja rządowa do końca sprzeciwiała się, nie współpracowała i wręcz utrudniała jej funkcjonownie. Mimo zebranych materiałów Komisja nie odpowiedziała jednak na większość zasadniczych pytań.

Film można już teraz zamawiać w przedsprzedaży pod adresem: http://www.cooperativeresearch.org/911_press_for_truth.html.

Trailer do obejrzenia pod adresem: http://www.911pressfortruth.com/


Czytaj również:

WYBRANE TEKSTY z pisma BIBUŁA, Dział 9-11


Skip to content