Nowy rzetelny film o wydarzeniach 11 września już wkróce na płytach DVD

Aktualizacja: 2006-08-11 12:00 am

Pięć osób należących do The Family Steering Committee, niezależnego komitetu społecznego założonego przez rodziny ofiar wydarzeń 11 września 2001 roku, po raz pierwszy będzie mogło przemówić do większej publiczności, przedstawiając w najnowszym filmie pt “9/11 Press for Truth” (“9/11 – Dążenie do Prawdy”) swoje argumenty za tym, że oficjalnie przedstawiana wersja wydarzeń 11 września jest nieprzekonywująca i by badania nad przyczynami, przebiegiem i skutkami wydarzeń 9/11 dalej były prowadzone. Dokumentalny film, który ukaże się na płytach DVD 5 września br., oparty jest na internetowej bazie danych Complete 9/11 Timeline (http://www.cooperativeresearch.org/), jednej z pierwszych i najbardziej dokładnej, zbierającej niezależne informacje, opinie, analizy i komentarze o wydarzeniach 9/11.

Film pokazuje m.in. brak zainteresowania rządu prezydenta Busha w przedstawieniu społeczeństwu amerykańskiemu rzetelnego wyjaśnienia wydarzeń 9/11. Komisja powołana przez Kongres powstała dopiero 14 miesięcy po wydarzeniach i tylko dzięki naciskom społecznym, gdyż administracja rządowa do końca sprzeciwiała się, nie współpracowała i wręcz utrudniała jej funkcjonownie. Mimo zebranych materiałów Komisja nie odpowiedziała jednak na większość zasadniczych pytań.

Film można już teraz zamawiać w przedsprzedaży pod adresem: http://www.cooperativeresearch.org/911_press_for_truth.html.

Trailer do obejrzenia pod adresem: http://www.911pressfortruth.com/


Czytaj również:

WYBRANE TEKSTY z pisma BIBUŁA, Dział 9-11


Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=509 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]