Aktualizacja strony została wstrzymana

Wiec poligamistów w Utah

Pod wielce mylącym hasłem „Młodość i Rodzina” odbędzie się 19 sierpnia br. w Salt Lake City w stanie Utah wiec zorganizowany przez młodzież pochodzącą z rodzin poligamicznych. Spodziewanych jest około 100 do 300 osób, które – znając obowiązujące prawo w Stanach Zjednoczonych zakazujące poligamii – ujawniają się podając tylko swoje imiona. Wiec ma na celu rozpoczęcie większej kampanii medialnej wywołującej dyskusję nad „problemem dyskryminacji” poligamistów. Jedna z organizatorek wiecu mówi, że „Nasza młodzież chce obronić swój styl życia” i że powinna ona mieć „wolny wybór”.

KOMENTARZ BIBUŁY: Zbiorowiska pro-poligamiczne, szczególnie skupione w stanie Utah – w większości zamieszkałym przez sektę Mormonów i w zdecydowanej większości przez członków tej sekty rządzonym – dążą do wywołania powszechnej dyskusji nad tym tematem, aby przyzwyczaić społeczeństwo do zboczenia poligamii, które w środowiskach mormońskich jest cały czas praktykowane. Posługują się dokładnie tą samą taktyką zastosowaną swego czasu przez grupy proaborcyjne i prohomoseksualne: przywołać temat, oswoić z nim społeczeństwo, które po pewnym czasie będzie tak skołowacone i zmęczone nieustanną propagandą, że zmieni swoje nastawienie i zgodzi się na narzucenie zmiany przepisów. Grupy te używają niemal tych samych sloganów co inni groźni dewianci i nieustannie powtarzają o „wolnym wyborze”, „tolerancji”, „następnej batalii o prawa czlowieka”, itd.

Przy mocnym nacisku medialnym i bierności masy ludzkiej (tak, świadomie używamy tego określenia, bo większość współczesnych ludzi zachowuje się jak bezwolna, niemyśląca masa), można dzisiaj zmienić wszystko. Odwraca się więc wartości, zamienia dobro ze złem. Jak mawiał Kisiel: zgadnij koteczku, kto taki pragnie destabilizacji chrześcijańskich społeczeństw?

 

 

Za: materiałów redakcyjnych

Skip to content