Brytyjski operator telefoniczny zrywa umowę z firmą izraelską na znak protestu przeciwko wojskowym akcjom Izraela

Aktualizacja: 2009-01-1 10:58 pm

Na znak protestu przeciwko ludobójczym atakom wojsk izraelskich na palestyńskich mieszkańców Strefy Gazy, brytyjska firma telekomunikacyjna FreedomCall zerwała umowę z izraelskim odpowiednikiem, firmą MobileMax.

“Wobec akcji [militarnej] rządu izraelskiego prowadzonej w ciągu ostatnich kilku dni, nie możemy dłużej utrzymywać stosunków biznesowych z Wami [firmą MobileMax], ani z jakkąkolwiek inną izraelską firmą” – stwierdza email wysłany przez brytyjską firmę do dyrekcji firmy izraelskiej. Szef izraelskiej firmy MobileMax, Raanan Cohen oświadczył, że “Nie spodziewaliśmy się tego kroku z ich strony i nie otrzymaliśmy wcześniej żadnego ostrzeżenia. Nie zamierzamy jednak odwoływać się od ich decyzji ani odpowiadać na ich email.”

Brytyjska firma FreedomCall Limited specjalizuje się w usługach operatorskich telefonii komórkowej oraz sieci komputerowej.

Izraelska firma MobileMax, założona w 2004 roku, specjalizuje się w międzynarodowych usługach telefonicznych.


Na podstawie: YnetTags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=5023 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]