Zatrzymanie żydowskich gangsterów napadających na banki w przebraniu Palestyńczyków

Aktualizacja: 2006-08-8 12:00 am

Izraelski sąd w Ramat Gan wydal nakaz aresztowania dwóch mężczyzn (jak się podaje: “Izraelitów”) w wieku dwudziestu kilku lat, za napad na bank dokonany w zeszłym miesiącu. Według oświadczeń policji, podejrzani wymusili od kasjera pieniądze szantażując go użyciem bomby, której atrapę mieli mieć schowaną za pasem noszonym zwykle przez samobójców palestyńskich. Policja przypuszcza, że podejrzani byli sprawcami serii innych podobnych napadów w przeszłości.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=501 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]