USA: Kolejny kościół sprzedany – tym razem sekcie baptystów

Aktualizacja: 2006-07-25 12:00 am

Jeden z trzech kościołów zamkniętych w zeszłym roku w wyniku “konsolidacji” sześciu parafii w diecezji Wisconsin, będzie sprzedany “kościołowi” baptystycznemu Falls Baptist Church. Ksiądz Dan Felton z parafii św. Franciszka z Asyżu poinformowal wiernych w niedzielnym kazaniu o tym, że sprzedaż pobliskiego kościoła pw. św. Pawła w miejscowości Manitowoc jest już prawie sfinalizowana, a podpisanie aktu sprzedaży ma nastąpić 31 października. Kościół sprzedany został za sumę 268 tysięcy dolarów, 32 tysiące mniej niż wycena nieruchomości.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=492 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]