Wyślij protest do Muzeum Narodowego w Krakowie

Aktualizacja: 2011-12-15 5:11 pm

Dyrekcja Muzeum Narodowego w Krakowie uznała, że „artystka”  Katarzyna Kozyra zasłużyła sobie na prestiżową lokalizację dla swych “dzieł”, wśród których są m.in.: krzyż z genitaliami, filmy z udziałem pederastów, dewiacje seksualne i nagością ciał starych ludzi. Wyślij protest do Muzeum Narodowego w Krakowie! 


Szanowna Pani

Zofia Gołubiew
Dyrektor Muzeum Narodowego w Krakowie

 Stanowczo protestuję przeciwko obecności w murach Muzeum Narodowego w Krakowie haniebnych wytworów „twórczości” Katarzyny Kozyry – zwanej w mediach – artystką! 

Od wielu lat osoba ta swymi prowokacyjnymi i obraźliwymi „dziełami” wzbudza protesty opinii publicznej. 

Ze względu na takt i minimum przyzwoitości można przypomnieć tylko część „dorobku”, którym wg Dyrekcji Muzeum Narodowego w Krakowie pani Kozyra zasłużyła sobie na tak prestiżową lokalizację dla swych „dzieł”: krzyż z genitaliami, epatowanie filmami z udziałem pederastów, epatowanie dewiacjami seksualnymi, nagością ciał starych ludzi itp.

Czy w 38 milionowym kraju brakuje artystów, których zainteresowania wolne są od tematów orgiastyczno – odrażających?

Uważam, że Muzeum Narodowe w Krakowie opłacane również z moich podatków zdecydowanie nie jest miejscem, do prezentowania  treści, które można by określić wandalizmem kulturowym.  

Z poważaniem


1. SKOPIUJ, PODPISZ I WYŚLIJ:

dyrekcja@muzeum.krakow.pl – Muzeum Narodowe w Krakowie al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków

2. WYŚLIJ WIADOMOŚÄ† RÓWNIEŻ DO WIADOMOŚCI:
kuria@diecezja.krakow.pl – Jego Eminencja Ks. Kard. Stanisław Dziwisz

minister@mkidn.gov.pl  – Bogdan Zdrojewski , Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

3. PRZEŚLIJ TĘ WIADOMOŚÄ† ZNAJOMYM

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=48513 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]