Gratulacje dla p. Leszka Millera od portalu www.konserwatyzm.pl…

Aktualizacja: 2011-12-10 9:42 pm

Błazenada prof. Adama Wielomskiego trwa. Portal “konserwatyzm.pl” prowadzony przez tegoż pana zamieścił oświadczenie, które cytujemy poniżej w całości – ku pamięci, ukazaniu nieograniczoności głupoty, rozmiarów zacietrzewienia (ktokolwiek jest przeciwko PiS, jest w naszym szeregu) oraz ku przestrodze.
Przypomnijmy jedynie, że prof. Wielomski jest również wybitnym ekspertem lotnictwa i znał już przyczyny katastrofy smoleńskiej zanim opublikował je MAK – zgadzały się ze sobą. To również ten sam pan, który z lubością obfotografował się z Wojciechem Jaruzelskim.

Jak wpisał jeden z blogerów pod Oświadczeniem: “Debilizm tego oświadczenia przekracza granice wyobraźni….Mam nadzieję, że to są jaja. Zacytuję klasyka – Monty Pythona – STOP ! Ten skecz staje się zbyt głupi! “. Niestety, obawiamy się, że to nie żarty.

Gratulacje dla p. Leszka Millera – katechona polskiej lewicy

10 grudnia 2011 | Ogłoszenia

Oświadczenie portalu www.konserwatyzm.pl

W imieniu Redakcji Konserwatyzm.pl pragniemy złożyć panu Leszkowi Millerowi szczere gratulacje z okazji ponownego wyboru na stanowisko Przewodniczącego SLD. Gratulacje te składamy jako ideowi  konserwatyści wybitnemu politykowi, który sam określa się mianem “konserwatysty PRL”.

Być może nie wszyscy na hałaśliwej i zrewoltowanej duchowo polskiej tzw. prawicy zdają sobie z tego sprawę, ale były Premier jest obecnie jedynym znaczącym politykiem na lewicy, który może powstrzymać ofensywę polityczną Janusza Palikota. Skoro bronimy wartości Cywilizacji Łacińskiej, to naszą sympatię będą budzić wszyscy ci  politycy, którzy stanowią realną konkurencje na lewicy dla szarlatana polskiej polityki jakim jest Palikot. Jako polityczni realiści, wolimy tedy “konserwatystę PRL” od “rewolucjonisty z Biłgoraja”.

Mamy nadzieję, że Pan Premier, wykazujący się w przeszłości instynktem propaństwowym i zdradzający predylekcję do konserwatywnego rozumienia polityki, stoczy zwycięską batalię o lewicę z postępowymi siłami nadciągającymi z czeluści politycznego Mordoru.

Redakcja Portalu Myśli Konserwatywnej www.konserwatyzm.pl

a.me.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie konserwatyzm.pl (10 grudnia 2011 )
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=48276 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]