Socjalistyczny rząd hiszpański wprowadza prohomoseksualną indoktrynację 10-latków w każdej szkole

Aktualizacja: 2006-07-17 12:00 am

Socjalistyczny rząd hiszpański ujawnił w zeszłym tygodniu plany wprowadzenia programów prohomoseksualnych do wszystkich szkół. Jak podaje pismo Telegraph, indoktrynowaniu poddane zostaną już 10-letnie dzieci. Minister Edukacji Alejandro Tiana powiedział, że programy zawierające materiały prohomoseksualne podkreślają “normalność homoseksulizmu” i że “dzieci powinny uczyć się, że [istnieją] różne odmian rodziny”.

Wprowadzenie programów prohomoseksualnych do szkół jest jednym z antyrodzinnych i antyreligijnych posunięć socjalistycznego premiera Jose Luis Rodriguez Zapatero. Za rządów tego premiera zalegalizowano już rok temu “małżeństwa homoseksulane”, zezwolono na adopcję dzieci przez takie “związki”, rozluźniono przepisy dotyczące rozwodów i zezwolono na badania nad embrionami.

Zapowiedziane programy prohomoseksualne są swoistą odpowiedzią rządu socjalistycznego na wezwania papieża Benedykta XVI, który odwiedził Walencję w lipcu br.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=475 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]