“Krytyka Polityczna” miała prawo dać broń Niemcom

Aktualizacja: 2011-11-25 10:49 pm

Prokurator Rejonowy dla Warszawy Śródmieście odmawia wszczęcia śledztwa ws. zaproszenia Niemców na brutalną blokadę Marszu Niepodległości.

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie z zawiadomienia Janusza Korwin-Mikkego dot. pisma “Krytyka Polityczna”, która wyposażała w broń i pomagała faszystowskim bojówkom przybyłym z Niemiec bić polskich obywateli w dniu Święta Niepodległości –  tj. o czyn z art. 18 $ 3 kk w związku z art. 254 $ 1 kk. [link]

Przypominamy, że Nowy Ekran utrwalił na filmie jak zamaskowani na czarno niemieccy bandyci, którzy zaatakowali polskie grupy rekonstrukcyjne, opluli mundur narodowy polskiego ułana i bili młodych ludzi idących z Flagą Polski – schronili sie w kawiarni “Nowy Wspaniały Świat” należącej do Krytyki Politycznej. Napady z bronią w ręku niemieckich bojówej z Antify doprowadziły do zablokowania Oficjalnej Defilady Historycznej w Święto Niepodległości na Trakcie Królewskim w Warszawie i nagłej zmiany trasy przemarszu defilady na puste ulice Powiśla. Po wkroczeniu do siedziby Krytyki Politycznej Policja znalazła skład niebezpiecznych narzędzi takich jak pałki, kastety, pojemniki z gazem – które były używane przez Niemców podczas napadów na Polaków.

Blisko stu niemieckich bandytów zostało wtedy aresztowanych przez Policję.

Niemcy przybyli na zaproszenie Krytyki Politycznej do blokowania Marszu Niepodległości i atakowania polskich patriotów.

Użytkowana przez Krytykę Polityczną kawiarnia “Nowy Wspaniały Świat”, która udzielała schronienia Niemcom i była ich bazą wypadową jest jest przydzielona na bardzo preferencyjnych warunkach i dotowana przez Prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=47491 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]