Holenderska partia pedofilów jest legalna – orzekł sędzia

Aktualizacja: 2006-07-17 12:00 am

W kolejnym kroku ku destrukcji podstawowych wartości społecznych, sędzia holenderski HFM Hofhuis orzekł, iż partia pedofilska o nazwie Brotherly Love, Freedom and Diversity Party – PNVD, co można przetłumaczyć jako “Dobroczynność, Wolność i Różnorodność”, posiada takie same prawa do istnienia i działania jak inne partie polityczne. Decyzja sędziego kończy w praktyce spory o legalność partii pedofilskiej w Holandii.

Utworzona w maju br. przez trzech pedofili partia PNVD, promuje pedofilię, a obecnie celem jej jest zalegalizowanie dziecięcej pornografii, zalegalizowanie stosunków płciowych ze zwierzętami oraz obniżenie wieku nieletnich z 16 do 12 lat.

Po zebraniu zaledwie 30 podpisów, partia PNVD będzie mogła wystawić swojego kandydata do parlamentu w wyborach, które odbędą się 22 listopada br.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=472 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]