Aktualizacja strony została wstrzymana

Tomasz Winnicki skazany przez sąd kanadyjski na 9 miesięcy więzienia

Ku aplauzie organizacji żydowskich, kanadyjski sąd Canadian Human Rights Tribunal w Ottawie skazał 30-letniego obywatela Kanady Tomasza Winnickiego zamieszkałego w London, Ontario na 9 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności za umieszczanie, jak stwierdzono: „neo-nazistowskich i antysemickich” wypowiedzi w Internecie. Sędzia Konrad von Finckenstein w uzasadnieniu wyroku napisał, że wypowiedzi Winnickiego cechują się „pełną jadu nienawiścią do Żydów, do osób rasy czarnej i do imigrantów”. Sędzia zarzucił Winnickiemu, iż „był aktywny w pisaniu emaili ukazujących Holokaust jako „bajkę” (Hoax), przedstawiających osoby nie-białoskóre jako bardziej skłonne do popełniania przestępstw oraz intelektualnie mniej rozwiniętych”.

Pan Tomasz Winnicki po przyjeździe z Polski do Kanady w roku 1987 uczestniczył w licznych protestach przeciwko tzw. związkom homoseksualnym, sprzeciwiał się obowiązującej w Kanadzie politycznej poprawności, wspierał protesty podczas procesu działacza Ernsta Zundela w Toronto (E. Zundel został deportowany z Kanady do Niemiec pod zarzutem „kłamstwa oświęcimskiego”, gdzie oczekuje rozprawy sądowej), wyrażał otwarcie swoją opinię co do przyczyn przestępstw dokonywanych w Ameryce, pokazywał swoją interpretację roli przedstawicieli żydowskich w korupcji społeczeństw.

Podczas rozprawy pan Tomasz Winnicki godnie odpierał zarzuty, wyjaśniając obiektywną rzeczywistość i swoje intencje działania.

Zob. również:

  • Wikipedia o Tomaszu WinnickimUWAGA: Wikipedia NIE JEST Encyklopedią bezstronną, obiektywnie przedstawiającą fakty.
    Co charakterystyczne dla „obiektywizmu” Wikipedii, brak tego hasła w polskojęzycznej wersji Wikipedii…
.