Szwedzki Sąd Najwyższy skazuje młodzież rozprowadzającą ulotki ukazujące zło homoseksualizmu

Aktualizacja: 2006-07-11 12:00 am

Szwedzki Sąd Najwyższe wydał wyrok na grupę patriotycznej młodzieży szwedzkiej sprzeciwiającej się dewiacji homoseksualnej. Organizacja Nationellt Motstand zorganizowała rozdawanie ulotek na ulicach, w których pisze się np., że “Choroba AIDS po raz pierwszy ujawniła się wśród homoseksulistów, jako wynik ich rozwiązłego stylu życia”, oraz że “Lobby homoseksualne próbuje zminimalizować w swoich publikacjach zjawisko pedofilii.”

Szwedzki sąd uznał tego typu stwierdzenia za język nienawiści i za rozprowadzenie około 100 ulotek, skazał czterech działaczy organizacji narodowej na karę 62 tysięcy koron szwedzkich.

W zeszłym roku sąd szwedzki rozpatrywał podobną sprawę przeciwko pastorowi Ã…ke Green, który nazwał homoseksualistów “rakiem społeczeństwa”.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=459 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]