Wideoblogging w czasach zarazy

Aktualizacja: 2011-10-8 10:20 pm

Ja tam do postępu nic nie mam.

Ale jako oszołom zamieszkały w kraju anglosaskim jestem przywiązany do pojęcia informed consent, czyli świadoma zgoda. Pojęcie świadomej zgody obejmuje zapoznanie się z kontekstem.

Dwa pierwsze zdjęcia to próba na Tajwanie programu PittPatt (firma Pittsburgh Pattern Recognition). Czas dopasowania wszystkich twarzy w klatce do danych osobowych z wszystkich dostępnych na Tajwanie serwisów społecznościowych <60s (łącze 3.6 Mbps). Zielona ramka = 100% match. Firma została ostatnio nabyta przez Google, w zwiazku z tym twarze można dopasowywać do całości zasobow Google.

 

 

Viewdle – Photo and Video Face Tagging

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=45291 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]