Otwarcie pierwszej prawdziwej szkoły magii wzorowanej na ksiażkach Harry Pottera

Aktualizacja: 2006-01-19 12:00 am

Sen kanadyjskich dzieci spełnia się na ich oczach: w Edmonton (prowincja Alberta) otwiera swe podwoje pierwsza prawdziwa szkoła wzorowana na szkole magii z książek Harry Pottera. Szkoła magii Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, mająca działać przy “uniwerstytecie” Northern Star College of Mystical Studies przyjmuje już aplikacje na nowy semestr. Jak na razie, przyjmowane będą osoby z dyplomem ukończenia szkoły średniej, ale można się spodziewać szerszego udostępnienia nauk magicznych dzieciom młodszym. W programie przewidziane są te same co w książżkach Harry Pottera przedmioty: magia, herbologia, astrologia, tarot.

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=45 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]