Hiszpania coraz bardziej się stacza

Aktualizacja: 2011-09-7 2:13 pm

Burmistrz miasta Moclinejo w Andaluzji Antonio Munoz chce zmienić miasto w różową enklawę dla pederastów, gejów, lesbijek i innych zboczeńców. Różowe domy, park, w którym oni sami mogliby poznawać swoich nowych partnerów, ulice noszące nazwy słynnych pederastycznych artystów…

Plany zaproponował już Javier Checa, organizator międzynarodowych targów dla homoseksualistów; postuluje on również nadanie lokalnej kaplicy patrona geja, świętego Sebastiana (???).

W 2012 roku ma odbyć się referendum, w którym mieszkańcy miasta Moclinejo zadecydują o przyszłości swojego miasta, czy będzie ono normalne czy też całkowicie zapsute i różowo-ochodne.

Inne plany zakładają także pomalowanie 600 domów w – jak to ujęto dosłownie – „gejowskim stylu”. Podpisano już kontrakt z firmą budowlaną, która wykona to „zlecenie”.

Porównuje się to sytuację do andaluzyjskiego miasta gdzie w czerwcu 2011 r. z okazji premiery filmu „Smerfy”, całe miasto Juzcar pomalowano na niebiesko. Jednak jak sami przyznacie sytuacja tutaj jest zgoła inna.

Miejmy nadzieje, że mieszkańcy miasta nie pozwolą „zróżowić i zespsuć” miasta i w następnych wyborach albo jeszcze wcześniej „pomysłowego” burmistrza zdejmą ze stanowiska!

(NacjonalistaESP)

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=43178 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]