Jeszcze tylko brakuje, że Hitler był Polakiem – Janusz Wojciechowski

Do całkowitego uwolnienie się Niemców z ciężaru odpowiedzialności za wojnę pozostaje juz tylko wykazanie, że Hitler był Polakiem.

1. Niemcy boją się EURO-2012, bo maja problem z Polską.
I nie chodzi nawet o to, że o mały włos nie przegrali z nami meczu, ale o to, że ich wrażliwe niemieckiego serca i dusze mogą nie wytrzymać konfrontacji z polskim bandytyzmem i to nie tylko stadionowym. Telewizja ZDF zadała reportaż, z którego wynika, że Polska to kraj, w którym panuje jeden wielki bandytyzm, nazizm, rasizm, oczywiście antysemityzm, a ulubionym pozdrowieniem Polaków jest „Heil Hitler”.

2. Zwłaszcza polski antysemityzm jest dla miłujących pokój Niemców nie do zniesienia. Cierpienia młodego Wertera są niczym w porównaniu z cierpieniem delikatnej duszy współczesnego Niemca na widok tych antysemickich napisów i haseł. Straszne! Mój przyjaciel Samuel Dombrowski, Żyd ocalały z Holocaustu, mieszkający w Niemczech, zawsze się wzrusza oznakami tej niemieckiej wrażliwości. I do dziś nadziwić się nie może, jak to w ciągu jednej nocy z 8 na 9 maja 1945 roku całe Niemcy stały się narodem antyfaszystów. 
A współcześni Niemcy, patrząc na polski nazizm i antysemityzm przestają się dziwić, że II wojna światowa, w której zginęło kilka milionów Niemców, zaczęła się właśnie od Polski. Dziki kraj, zresztą nawet niektórzy Polacy tak uważają, na przykład Drzewiecki.

3. Niektórzy Rosjanie sugerują, że Stalin był Polakiem, że coś wspólnego z jego ojcostwem miał Przewalski, ten od konia.  Teraz juz tylko czekać, aż Niemcy wykażą, że i Hitler był Polakiem, co pozwoliłoby na ostateczne uwolnienie Niemców z odpowiedzialności za wojnę.

Janusz Wojciechowski

Za: Janusz Wojciechowski blog (07 września 2011) | http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/Jeszcze-tylko-brakuje-ze-Hitle,2,ID435377781,n

Skip to content