Kolejne zwycięstwo homo-lobby. Nicolosi nie może wystąpić na uniwersytecie medycznym?

Czy po raz kolejny okaże się, że na polskich uczelniach, niestety także medycznych, pracują tchórze? Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Fronda.pl Uniwersytet Medyczny w Poznaniu zamierza wypowiedzieć umowę organizatorom konferencji „Praktyczne zastosowania terapii reparatywnej”.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu miał ugiąć się – jak nieoficjalnie dowiedział się portal Fronda.pl – w ten sposób pod naciskiem „Gazety Wyborczej” i innych mediów, które od kilku dni próbują uniemożliwić wygłoszenie referatu nt. terapii reperatywnej dr. Josephowi Nicolosiemu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że decyzja o wymówieniu sali już zapadła, jednak rzecznik uczelni zaprzecza. – Trwają na ten temat rozmowy – podkreśla. 

Jeśli do wypowiedzenia umowy sali dojdzie będzie to kolejny tego typu przypaderk. Wcześniej wygłoszenie wykładu na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego uniemożliwiono innemu uczonemu dr Paulowi Cameronowi. A powód był dokładnie ten sam: nacisk mediów.

TPT

Za: Fronda.pl | http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/kolejne_zwyciestwo_homo-lobby._nicolosi_nie_moze_wystapic_na_uniwersytecie_medycznym__15213/ | Kolejne zwycięstwo homo-lobby. Nicolosi nie może wystÄ…pić na uniwersytecie medycznym?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content