Kolejne zwycięstwo homo-lobby. Nicolosi nie może wystąpić na uniwersytecie medycznym?

Aktualizacja: 2011-09-2 3:39 pm

Czy po raz kolejny okaże się, że na polskich uczelniach, niestety także medycznych, pracują tchórze? Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Fronda.pl Uniwersytet Medyczny w Poznaniu zamierza wypowiedzieć umowę organizatorom konferencji „Praktyczne zastosowania terapii reparatywnej”.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu miał ugiąć się – jak nieoficjalnie dowiedział się portal Fronda.pl – w ten sposób pod naciskiem „Gazety Wyborczej” i innych mediów, które od kilku dni próbują uniemożliwić wygłoszenie referatu nt. terapii reperatywnej dr. Josephowi Nicolosiemu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że decyzja o wymówieniu sali już zapadła, jednak rzecznik uczelni zaprzecza. – Trwają na ten temat rozmowy – podkreśla. 

Jeśli do wypowiedzenia umowy sali dojdzie będzie to kolejny tego typu przypaderk. Wcześniej wygłoszenie wykładu na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego uniemożliwiono innemu uczonemu dr Paulowi Cameronowi. A powód był dokładnie ten sam: nacisk mediów.

TPT

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « Kolejne zwycięstwo homo-lobby. Nicolosi nie może wystÄ…pić na uniwersytecie medycznym?»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=42975 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]