Aktualizacja strony została wstrzymana

Amerykański department zdrowia zachęca dzieci do masturbacji

OSTRZEŹENIE: z uwagi na szokujące treści poniższa informacja skierowana jest do osób dorosłych

Administracja Obamy postanowiła skorzystać z materiałów opracowanych przez pro-aborcyjną organizację Planned Parenthood i na oficjalnej stronie departamentu zdrowia zamieściła informacje o tym, że rodzice powinni zacząć myśleć o swoich dzieciach jako „istotach seksualnych”. Zdaniem autorów strony „rodzice powinni zapewnić dzieciom możliwość seksualnej stymulacji już od najmłodszych lat.”

„Dzieci są istotami ludzkimi a zatem i seksualnymi” – czytamy na stronie Q & A – pytania i odpowiedzi na temat seksu, która jest bezpośrednio związana z departamentem zdrowia i opieki społecznej (HHS) i jest przeznaczona zarówno dla rodziców, ich małych dzieci oraz nastolatków”. Rodzicom trudno jest uznać ten fakt, tak samo jak dzieciom trudno jest myśleć o aktywności seksualnej rodziców.(…) Nawet niemowlęta są ciekawe własnego ciała, co jest zdrowe i normalne ” – czytamy na stronie amerykańskiego ministerstwa zdrowia.

O skandalicznych treściach lansowanych przez departament zdrowia najpierw poinformowało NewsBusters, a potem stacja Fox News. Materiały zawarte na stronie ministerstwa zdrowia odzwierciedlają treści promowane przez Planned Parenthood, organizacji przekonującej rodziców o „konieczności zapewnienia dzieciom poczucia siebie, swojej seksualności, swojego ciała już od urodzenia”. Obie strony uczą, że dziecięca masturbacja ma charakter seksualny i nie można jej hamować, gdyż zaowocuje to w dorosłym życiu seksualnym „wstydem.” Zamiast tego sugeruje się, by rodzice zachęcali dzieci do kontynuowania masturbacji.

„To naturalne, że dzieci są zainteresowane własnym ciałem. Niektórzy rodzice mogą całkowicie ignorować fakt dotykania ciała przez dzieci. Inni chociaż będą wiedzieć, że ich dzieci tak postępują, mogą uznać, że jest to dobre i że jest to prywatna sprawa dziecka ” – czytamy na skandalicznej stronie.

Teoria, jakoby niemowlęta doświadczały przyjemności wynika z badań Alfreda Kinsey’a, który w latach 40.i 50. molestował seksualnie dzieci już w wieku pięciu miesięcy, gromadząc dane na temat dziecięcego „orgazmu”. Przez długi okres jego pseudobadania były ignorowane. Jednak w ostatnich latach dr Kinsey cieszy się wielkim uznaniem „elit,” które systematycznie piorą mózgi swoich kolegów, zachęcając ich do przyjęcia pan-seksualnego światopoglądu, zgodnie z którym wszystko koncentruje się wokół przyjemność seksualnej.

To ludzie pokroju Kinsey’a zorganizowali skandaliczną konferencję w Baltimore, podczas której psychiatrzy z różnych uczelni zastanawiali się, w jaki sposób doprowadzić do legalizacji pedofilii, czyli wykorzystywania seksualnego dzieci przez dorosłych.

Źródło: LifeSiteNes.com, AS.

Za: PiotrSkarga.pl (2011-08-25) | http://www.piotrskarga.pl/ps,7750,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content