Włoski uczony oburzony skandalicznym postępem homo-ideologii

Aktualizacja: 2011-08-19 11:49 am

Massimo Viglione, absolwent filozofii na uniwersytecie La Sapienza w Rzymie, wykładowca historii nowożytnej i historii renesansu na Uniwersytecie Europejskim w Rzymie, autor licznych esejów do pisma „Radici Cristiane” pisze oburzony o totalitarnej ideologii homoseksualnej, którą pederaści w Rzymie starają się narzucić za wszelką cenę całemu społeczeństwu . Rozzuchwaleni sodomici prowadzą coraz śmielsze akcje propagandowe za pieniądze podatników.  

Viglione pisze, że w ostatnich latach każdy mógł zetknąć się z licznymi reklamami promującymi homoseksualny styl życia np. Benetton/Oliviero Toscani Co., czy Ikea. Jednak szczególnie bulwersująca okazała się kampania bilboardowa włoskich pederastów promujących tzw. Gay Village (chodzi o miejsca spotkań włoskich sodomitów).

Całkiem niedawno w Rzymie pojawiło się wiele bilboardów, a także reklam na środkach transportu publicznego, zachęcających do demonstrowania homoseksualnych zachowań. Kampania była opłacana z pieniędzy podatników. Przychylnie do niej nastawiony był burmistrz miasta – „katolik”.

Chociaż istniało wiele wersji reklam „Gay Village”, generalny przekaz jest następujący: na bilboardach widać kobietę i mężczyznę z długimi nosami Pinokia (jak wiadomo Pinokio miał długi nos, bo świadomie kłamał) i pytanie: “My? Poważnie?! Wszystko to zwieńczono nazwą „Gay Village”.

Zdaniem Viglione, nikt nie powinien mieć problemu z właściwą interpretacją przekazu. „Krótko mówiąc – pisze włoski filozof i historyk – sugeruje się całemu społeczeństwu, że wszyscy jesteśmy bandą hipokrytów, bandą takich samych kłamców, jak Pinokio, lecz prędzej czy później zrzucimy nasze maski i otwarcie będziemy manifestować homoseksualizm, który istnieje w nas – w każdym z nas, nawet w tych, którzy uważają, że “homoseksualizm jest odrażającym grzechem”.

Viglione dodaje, że zgodnie z tym przekazem, każdy z nas i tak – dzięki homoseksualistom i licznym politykom – zrozumie, że tkwi w błędzie i w końcu pozbędzie się długiego nosa Pinokia, ukazując prawdziwą naturę. 

Zdaniem włoskiego uczonego, ten przekaz  jest o wiele bardziej niepokojący niż się może wydawać na pierwszy rzut oka. To nie jest tylko ogłoszenie o miejscu spotkań, czy ideologii jako takiej. Autorzy reklam sugerują, że pewnego dnia i tak wszyscy „wreszcie uświadomimy sobie, że jesteśmy tacy jak homoseksualiści, wreszcie przestaniemy okłamywać samych siebie i innych”.

„Krótko mówiąc – pisze Viglione – jest to zaproszenie do tego, aby przygotować się do skrócenia czasu naszej hipokryzji i przyspieszyć dzień naszego definitywnego wyzwolenia. Może to się zacząć od uczęszczania do Gay Villages…”

Włoski historyk zwraca uwagę na tekst napisany drobnym drukiem w prawym górnym rogu plakatu: „Pewnego dnia również ty będziesz taki jak my”. „Przestań kłamać”i „Bądź uczciwy wobec samego siebie”. „Przygotuj się”. 

Viglione zauważa, że homoseksualistom już nie chodzi jedynie o pewne prawa dla siebie, ale o narzucenie skandalicznego stylu życia całemu społeczeństwu. I nie jest to przesada, jak się wielokrotnie sugeruje krytykom homoseksualnego stylu życia. Świadczy o tym chociażby to, że pederastom udało się już „wywalczyć” prawa, które były nie do pomyślenia dla naszych dziadków. Przypomina, że w wielu państwach zalegalizowano związki tej samej płci, a nawet : „homo-małżeństwa” W niektórych zezwolono na adopcję dzieci, wprowadzono regulacje, zabraniające krytyki sodomii. Pederastom zezwala się na obsceniczne parady itp. Co będzie dalej – zastanawia się Viglione. I konkluduje : „aż strach pomyśleć”.

„Czy myślisz, że na tym poprzestaną? – pyta. – Nie oszukuj się. Oni nieustannie będą promować parady gejowskie i wysuwać dodatkowe roszczenia”. Dodał, że bez problemu znajdą chętnych polityków, by zrealizować swoje żądania, o ile  hierarchowie Kościoła katolickiego i zwykli obywatele dalej będą milczeć.  

Viglione stwierdza np., że pewnego dnia pederaści mogą zwrócić się przeciw tym, którzy nie są homoseksualistami i oskarżyć ich o rasizm seksualny. Chciałby się mylić, ale jak dodaje, wobec postępu homo-ideologii trudno nie snuć takich wizji.  

„Dałby Bóg, że to przesada!  – pisze – Ale osobiście nie zdziwiłbym się, gdyby doszło do tego. Nie mogę już sobie pozwolić na luksus udawania, że żyję w świecie mojego dziadka.”

Konkludując Viglione stwierdza, że postęp homo-ideologii „jest wielką tragedią i znakiem końca naszej cywilizacji”. Co gorsza, jego zdaniem, istnieje swoisty sponsoring polityczny i to nie tylko z lewej, ale przede wszystkim z prawej strony. Jak się okazuje, tego typu inicjatywy sodomitów popierają „katoliccy” politycy, burmistrzowie, wykładowcy ( jak dr Umberto Veronesi), nauczyciele w szkołach, dziennikarze i zwykli obywatele. Tymczasem wszyscy oni powinni podnosić larum i gorąco sprzeciwiać się każdej grzesznej inicjatywie pederastów i lesbijek.  

Źródło: TFP. org, AS.

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=42335 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]